Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tompa, folytonos szorító...

Tompa, folytonos szorító érzés mitől lehet a torkomban?

Figyelt kérdés
Kb. 1 óráig tart általában, naponta többször is. Pár napja éreztem először, kb. olyan érzés, mintha valaki folyamatosan szorítaná a nyakam (nem durván, de elég kellemetlen ahhoz, hogy pl. ne tudjak elaludni)...Arra gondoltam, talán pszichés alapon is lehet (volt egy kis gondom tavasszal, kaptam rá gyógyszereket, pszichiáterhez is jártam, azóta minden ok..legalábbis remélem), és csak beképzelem magamnak az egészet, próbálok nem gondolni rá, de nem megy... mitől lehet?
2011. júl. 17. 22:24
 1/4 anonim válasza:
szerintem beszélj a pszichológusoddal újra.
2011. júl. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is éreztem többször is ezt az érzést már életemben. Idestova tíz éve először. Mikor sokat stresszelek azután szokott kijönni ez az érzés. Mintha nyomná szorítaná valami az ádámcsutkámat folyamatosan. Nagyon rossz érzés. Csak akkor jön elő ha sok rossz történik körülöttem, és az miatt idegeskedem magamban, mert én olyan vagyok sajnos aki inkább magában tartja ha baja van. Lehet nálad is ez a baj, próbálj meg vidámabb emberekkel,és több szórakozással tölteni a szabadidőd. Fel a fejjel:)
2011. júl. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valami fontos dologtól félsz, tartasz. A folyamatos szorongás kezdeti jele. Ne várd meg, amíg súlyosbodik. Már most tegyél ellene. Neked tudnod kell, mi szorít, mi bánt. Változtass rajta. Ha lehet. Ha nem, egy kis nyugtató. De csakis orvossal megbeszélve.
2011. júl. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ideg alapon van nekem is ilyen. Szedjél B komplexet és Magnéziumot. Igyál citromfűteát rendszeresen.
2011. júl. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!