Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nincs semmire energiám...

Miért nincs semmire energiám és vagyok fáradt mindig?

Figyelt kérdés
17 éves srác vagyok, és kb olyan 1 éve kezdődött ez, hogy nem nagyon tudok aludni. Valahogy nem alszom olyan mélyen vagy nem tudom... Ha később fekszem le, hogy előbb elaludjak, akkor azért vagyok fáradt mert kevesebbet aludtam. Ha többet alszom időben (kb. 10 óra), akkor még fáradtabb vagyok mint egyébként, és ugye alaból is kimerült vagyok... Egyébként így alapvetően semmire nincs energiám és kedvem sincs semmihez, lusta vagyok mindent csinálni. Ráadásul jön majd ebben az évben az érettségi, és ötletem sincs, hogy hova menjek tovább, mert nem nagyon érdekel semmi (tényleg semmi...). Szóval így nem tudom, hogy fogok tanulni. Mit lehet tenni?
2011. júl. 18. 10:19
1 2
 1/12 anonim válasza:
Hello.Nézess vér vizsgálatot! De a tünetek alapján lehet hogy a pajzsmirigy-el van baj. Vagy túl,vagy alá termel. Ez kiderűl ha vért vesznek.
2011. júl. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
sorry, de a pajzsmirigyhormonnak mi köze van mindehhez?
2011. júl. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Gyakorlatilag annyi, hogy a levertség,kedvetlenség, fáradékonyság oka lehet pajzsmirigy betegség!! Mivel ez hormon.
2011. júl. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem rég voltam vérvizsgálaton, és minden rendben van.
2011. júl. 18. 13:07
 5/12 anonim válasza:
Akkor pasz.
2011. júl. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anyádaboltból.*__* válasza:
megértelek,velem is ez van;] alvókám semmi,van úgy h kb. 2-3 óra míg elalszom.:| eddig mindig tízkor feküdtem,másnap suliba kva álmos voltam,párszor megpróbáltam korábban elaludni (8-9 körül) és olyankor is tíz után sikerült elaludnom.xd akkor meg másnap még fáradtabb voltam,szal nagyon örültem neki. és igy a jegyeim is romlottak,de vhogy nem érdekelt. ahogy most se... hátnemtudommiez.
2011. júl. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
pl. alvási apnoe > horkolás. ((Dohányzol?))
2011. júl. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
vashiany is okozhatja a faradekonysagot! vagy ha sok husfelet vegy fuszereset eszel. este ne egyetek csokoladet es kakaot sem mert az feldob.az eros stressz is alvaszavarokat okoz. lefekves elott egy pohar meleg tej se4git az elalvasban.ne hasznaljatok szamitogepet lefekves elott 1 orava. atv ben is csak nyudodt enyhe kisse unalmas musorokat erdemesebb nezni ami nam izgat fel.ha ezt igy egyutt kiprobaljatok lehet valami eredmeny. max. 11-kor irany tentelni!
2011. júl. 24. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az utolsó jót ír!

Azon felül vitaminpótlás,és mozgás lehetőleg a friss levegőn. Ez élénkíti a szervezeted, a vérkeringésed, az oxigénszállítást. És ha fizikailag elfárad a szerevzeted talán jobban is tudsz aludni!

2011. júl. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A fáradtságnak több oka is lehet. Lehet, hogy vérszegénység, vagy túl kevés jó ételt, és túl sok rossz ételt fogyasztasz, depressziós is lehetsz talán. Nem tudom mennyi olyan italt fogyasztasz amiben sok koffein van, de ha sokat, akkor ezzel hagyj fel. Mindenképp ajánlanék egy nagy labort, amiből biztosan kiderül, ha valami szervi bajod van. Nem kell pánikba esni, ha bármi történik vagy kiderül. Jobbulást! :)
2011. júl. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!