Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 163 cm vagyok és 73 kg. Az...

163 cm vagyok és 73 kg. Az utóbbi 10 évben szedtem ezt fel szépen 5 kilónként. Hányok magamtól, állandóan fáradt vagyok, de nincs energiám semmire. Mivel kezdjem, hogyne adjam fel félúton?

Figyelt kérdés
2010. máj. 4. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Vedd végig a napi étkezésedet, de apróra. Lehet, hogy rájössz, hol lehet visszafogni magad. Az édességről, nasiról nagyrészt le kell mondani. Egyél gyümölcsöt, sárgarépát nyersen, ha éhes vagy. Amikor lehet, gyalog közlekedj. Én évekig gyalog jártam le a hetedikről (frászt hozva a liftre váró lakótársakra :) ). Nem szabad türelmetlenkedni, lassan indul be a fogyás. Én akkor kezdtem neki, amikor ősszel megláttam a strandon készült nyári képeimet.
2010. máj. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

165 vagyok, közel 70 kiló voltam nemrég.

nekem órási szerencsém van, mert a férjem "hajt". vettünk két kerékpárt és nyúz, hogy menjünk. már odáig eljutottam egy év alatt, hogy 100 km-t letekerek.

volt egy kis betegségem, fogytam 4 kilót és nem jött vissza. eszem, de kevesebbet és amikor csak tehetem a szabad levegőn bringázok.

a házimunka megvár, nem csinálja meg helyettem senki, szóval nincs akadály.

de ugye nagy segítség, hogy nem egyedül csinálom.

a fogyás nem látványos, de átalakul a testem. izmosodik a karom, ez annyira meglep, de imádom!

megszerettem a mozgást és jobb a közérzetem sokkal!

kitartás! el kell jutni odáig, hogy hiányozzon a mozgás! meglátod utána sokkal jobban érzed majd magad!

2010. máj. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
sajnos a férjem azt hajtogatja neki nem kell mozognia velem, mert focizik és nincs súlytöbblete, ehet édességet is, hasonló jelszóval....:(
2010. máj. 4. 16:26
 4/5 anonim válasza:

sajnálom, így valóban nehéz. nincs esetleg vmi rokon a közelben, vagy barátnő, akivel eljárhatnál bicajozni?

a férjed azért lehetne kicsit segítőkészebb a helyzetben....

2010. máj. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
egy kiskutya csak
2010. máj. 6. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!