Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A Diprophos injekciót be...

A Diprophos injekciót be lehet adni otthon is? Várhatóan nem lesz probléma ha kaptam már korábban is?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem rendelőben egyet adott az orvos a gerincembe, de majd meghaltam tőle. heves szívdobogás, légszomj bevérzett a szemem , megpattantak a hajszálerek az arcomon, vörös voltam két hétig és dagadt mint egy sült malac.

persze azonnal leállította a tovbbiakat.

rákérdeztem, hogy allergia-e, aztmondta nem, hanem mellékhatás...

soha semmilyen szteroidot többet nem engedek beadni.

2011. júl. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ja, még annyit, hogy, ha folytatta volna a kezelést, be kellett volna mindig mennem a reumatológiára, mert csak

szakorvos adhatja be, állítólag.

kaptam más inekciókat, azt a házi asszisztensnője is bedhatta.

2011. júl. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Pont allergiás tünetek enyhítésére lenne beadva és intramusculárisan, fenékbe izomba..


Elég rosszul hangzik amit leírtál...:(

2011. júl. 19. 22:00
 4/4 anonim ***** válasza:

hát nem tudom, ha már kaptál és nem okozott mellékhatást, talán Neked jót tesz.izomba tényleg adhatja nővér is, de

gondolom gerincbe nem.

Sok szerencsét és jobbulást az allergiádból.

üdv.

2011. júl. 20. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!