Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hosszantartó bokafájás. Mitől...

Hosszantartó bokafájás. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Körülbelül március óta fáj a bokám , illetve ott ahol a lábfejem és a lábszáram érintkezik..

Márciustól kb. 2 hónapig fájt ..

És most ujra..

Voltunk orvosnál , szinte leordított...

Nem csinált vele semmit , meg se nézte.

És most megint rettenetesen elkezdett fájni , olyannyira , hogy nem is tudok ráállni.

Lúdtalpas vagyok kiskorom óta.. Eléggé durván ..

Személyre szabott lúdtalp-betétet hordok..


Miért fáj ennyire a bokám/lábam?


2011. júl. 19. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen korú vagy? Fiú? Lány?
2011. júl. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak gondolom, nem vagyok orvos: a bokasüllyedésed mértéke változott, és a jelenleg használt lúdtalpbetét már nem tudja tartani megfelelően a lábadat. Olyan szakorvost kellene felkeresni, aki ehhez ért. Gondolom, nem a háziorvos írta fel.
2011. júl. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Bocsi.. elfelejtettem odaírni..

14/L

2011. júl. 19. 22:01
 4/7 A kérdező kommentje:

Szakorvoshoz járunk..eredménytelenül..

Elvileg azt mondják, hogy javult..

Mert az egyik lábam 1,5 cm.-el nagyobb volt a másiknál , és hogy ennek a mértéke már csökkent.

2011. júl. 19. 22:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor keress másik dokit.
2011. júl. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ortopédushoz járunk..

A sport-szakorvos pedig nem fogad.

2011. júl. 20. 20:10
 7/7 anonim ***** válasza:

Érdekelne, hogy lett-e megoldás?

Nekem 1 hete kezdődött. A boka és lábfej találkozásánál, a külső oldalon jelentkezik a fájdalom. A jelentkező érzés ismerős, olyan, mint amikor "rosszul állunk rá a lábunkra", de az elmúlik hipp-hopp, esetleg pár lépésnél még érezni, de relatíve hamar elmúlik. Most viszont marad. Minden egyes lépésnél, mikor hajlik a lábfej lépés közben, szinte alig bírja el a súlyom. :( Egy helyben állásnál nem fáj :D

Kedden megyek vele a dokihoz, de ha van tipp szívesen veszem, hogy tudjam ha "leordítja a fejem", akkor hova harcoljam ki a beutalót :D Szerintem nem normális az egy héten át tartó, nem enyhülő, hanem kissé erősödő fájdalom. (pedig próbálom pihentetni, figyelek rá)

2015. febr. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!