Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az orvosom Metoprolol Z...

Az orvosom Metoprolol Z Hexal-t írt fel. Lehet belőle gond, ha reggel veszem be, és este nagy mennyiségű alkoholt fogyasztok?

Figyelt kérdés
Fiatal, 19 éves lány vagyok.Vérnyomásom alapvetően alacsony, de a pulzusom magas, és múltkor a vérnyomásom is felkúszott pszichés alapon(nagyon izgulós vagyok)és elég rosszul voltam.Napi 25 mg-ot kellene szednem ebbőla gyógszerből.Nem vagyok nagy alkoholizálós típus, de pár hamarosan koncertre megyek, ahol jó néhány sör lecsúszik majd.Ha reggel veszem be abogyót, és este iszom rá, akkor már nem lehet gond ebből, ugye?
2009. ápr. 2. 21:41
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Szia! Néztem egy nagyot, hogy ezt a kérdést még én tettem fel:D Nem szedtem be egyébként a gyógyszert, ha jól emlékszem, el sem kezdtem. Azóta nem volt ilyen problémám, illetve olyan mértékben biztos nem, hogy ilyen intenzív tüneteket produkáljon. Csodálkozom is rajta, mert nem érzem jól magam a bőrömben, ugyanúgy szorongok, de pánikroham-szerű rosszullétem azóta nem volt.
2014. máj. 8. 22:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!