Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen vírus terjed mostanában...

Milyen vírus terjed mostanában? Bőv lent

Figyelt kérdés

már tegnap fájt a gyomrom, hányingerem volt, és ma reggel úgy keltem, hogy nagyon fáj a gyomrom, hányingerem van, és hasmenésem van, továbbá folyamatosan ver a víz.

Tegnap voltam rokonnál, és mondta hogy pár napja rosszul van, beteg.Lehet tőle kaptam el? bár kicsit furcsálnám, mert délre voltam ott, és már 3kor fájt a gyomrom. vagy ilyen hamar is kijöhet az emberen?:/

16/L


2011. júl. 20. 12:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
trójai...
2011. aug. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

nagyon viccesvagy;)

amugy meg nem calici vírus volt, csak kideült, hogy mivel azelőtt voltam korházba (és ott megkellett volna mosniuk)a gyümölcsöt,de nem tették.. és ugy kaptuk meg a gyümölcsöt.. de azóta már jobban odafigyelek ha ilyen helyre megyek.. előtte semmi probléma nem volt az ellátással..namindegy:D

2011. aug. 9. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!