Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mik HPV vírus elleni oltás...

Mik HPV vírus elleni oltás mellékhatásai? Mostanában kapnám meg, de megijedtem (részletek lent.

Figyelt kérdés

eléggé megrázott az, amit itt olvastam:S

[link]


Beadassam, vagy ne?? Segítségeteket köszönöm


2010. jan. 18. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem csak ugyanolyan hisztéria, mint a h1n1. minden oltásnak van mellékhatása. ha nem oltatod be magad,akkor meg azért hal(hat)sz meg. Csak ez az egy történet ne akadályozzon meg az oltásban.

18/L

2010. jan. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, én megkaptam mind a 3 részlet oltást, és egyszer sem voltak mellékhatásai, a barátnőm egy éve kapta meg, semmi baja. De amikor házhoz szállítják, felbonthatod a dobozát, benne van a betegtájékoztatóban, hogy mik az ellenjavallatok és melléhatások, ha tartasz valamitől, megmondhatod a háziorvosnak is. Szerintem azért hasznos dolog tud lenni egy ilyen oltás.
2010. jan. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A világon naponta több tízezren halnak meg minden korosztályból, mindenféle bajban. Így a nagyszámok törvénye alapján évente biztosan van egy vagy több olyan egybeesés, hogy valaki pont kapott egy oltást azelőtt pár nappal, mielőtt meghalt valamilyen betegségben (mely akár kapcsolatba hozható az oltással, de lehet, hogy oltás nélkül is ugyanúgy elhunyt volna).

És ebből írnak egy darab "szívhez szóló" cikket, azt elfelejtvén, hogy maga a HPV sokkal veszélyesebb, mint az oltás.

Állítólag kb. 14db haláleset történt az oltás miatt sok év alatt, csak azt elfelejtették, hogy ÉVENTE hány tízezren kapnak méhnyakrákot HPV miatt...

Mostanában nagy divat lett az összes oltást "szidni", (lásd tegnapi Napló), csak azt felejtik el, hogy mik voltak még az oltások előtt. Tessék elolvasni bármelyik régebbi regényt, biztos, hogy előfordul benne a gyermekbénulás vagy a torokgyík és nem "szenzációként", hanem mindennapos dologként.

2010. jan. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítségeteket!! :)
2010. jan. 18. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!