Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon fáj az aranyerem, mit...

Nagyon fáj az aranyerem, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Legalábbis azt hiszem hogy aranyér,de nem akarok orvoshoz menni.Néha annyira fáj,hogy megőrülök,ég,és nagyon erősen fáj!Alig tudtam wc-zni is,és utána szokott nagyon fájni.Mivel lehetne enyhíteni ezt a fájdalmat?Nincsenek valami alternatív gyógymódok rá?Vettem aranyér elleni kenőcsöt,(Hemoland kamillás krém)de nem használ semmit:(
2011. júl. 21. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj orvoshoz, ez nem játék, öngyógyítás úgy, hogy nincs is biztos diagnózis, lehetetlen. A proktológiára küld majd, ahol megvizsgálnak, nem olyan ördöngős, csak a végbelet nézik endoszkóppal.Addig is a bokád fölött egy ujjnyibval masszirozd a lábszárad hátulról.
2011. júl. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nemrég nekem is előjött

3-4 napig volt amíg tényleg fájt azt fájdalomcsillapítóval túléltem utána csak a duzzanat maradt az meg 1-2 hét után tűnt el.

2011. júl. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!