Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az aranyerem majd állandóan...

Az aranyerem majd állandóan újra kijön akkor is, ha orvoshoz megyek vele?

Figyelt kérdés
Szóval, nagyon sokat ülök, ezzel sajnos semmit sem tudok csinálni, nem iszok eleget (bár próbálkozok), nem sikerül mindennap a nagy wc, és baromi fűszeresen étkezek. Olvastam, hogy ilyenek hozzájárulhatnak. Mostanában viszketgettem ott lent, vasárnap jó sokat kellett cipekednem, és vasárnap este meg ma délelőtt kissé fájt meg vérzett a végbelem nagy wc után. Pénteken elmegyek orvoshoz, aztán majd elküld valahova, de azért kíváncsi vagyok rá, hogy akinek volt ilyen annak újra kijött? Életemben többet nem cipekedhetek, erőlködhetek? Valami cikkben azt is olvastam, hogy kerüljem a kiabálást, meg a veszekedést (!). Vagy elmúlhat ez teljesen? Teljes életmódváltás nélkül tök mindegy, hogy kezelik folyton ki fog jönni? :S
2009. szept. 15. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát jobb már nem lesz! :) Ennél lehet még sikkal rosszabb. Viszont a jó hír, hogy egy kis odafigyeléssel ebben a stádiumban szinte tünetmentessé tehető.

Szerezzél be egy jó kenőcsöt (az orvos majd biztosan ajánl), mindíg legyen kéznél és amint kicsit is érzed hogy gond van, pár napig krémezd. WC-zés után melegvízzel szappannal mosd meg, krémezd be (kenőccsel). Nem szükségképpen folyamatosan, csak ha érzed hogy baj van/lesz. néhány napig.

Egyél sok almát, szilvát iylesmit, amitől konyen megy rendszeres WCzés.

Ha folyamatosan gondot okozna (az még odébb van), marad a műtét.

2009. szept. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát, fasza. Huszonegy éves vagyok, ha alapból sikerült beújítani egyet, akkor arra már nem is gondolok, hogy mennyi bajom lenne vele, ha mondjuk terhes lennék, meg szülnék...
2009. szept. 15. 13:51
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
nekem eddig életemben egyszer volt, nemcsináltam vele semmitsem, orvoshoz sem mentem, nemkenegettem semmivel sem, 1 hét alatt visszamászott, azóta se jött elő, ennekmár sokéve.
2009. szept. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!