Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Májzsugorom van? Azonnal ma...

Májzsugorom van? Azonnal ma pénteken menjek kórházba, vagy várjam meg a hétfőt? Hogyvészeljem át ezt a két napot?

Figyelt kérdés
25éves férfi vagyok, egy hete nagyon megnőttek a melleim, a heréim kisebbek lettek, nem érdekelnek a nők egy hete semmilyen szexuális érzésem nincs, émelygek, sárga a székletem, voltam orvosnál meg vérvételen de csak jövőhét pénteken lesz eredmény, 2 napja nem tudtam aludni, mi lesz velem?
2011. júl. 22. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:
megnőttek 1 hét alatt a melleid a heréid meg összementek... nyugodj meg...
2011. júl. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

először is nyugodj le. semmi nem igazolta, hogy májzsugorod van,ha, csak nem 10 éves korod óta masszívan iszol.

a tüneteid inkább hormonális okora mutatanak. minden gyógyítható, ha idejében észre veszik.

fiatal vagy, ne pánikolj, az a legrosszabb.

epebántalom miatt is lehet sárga széklet.

a laborig várj, bár nem tudom, milyen labor, ahol egy hét múlva lesz eredmény.lehet, hogy a labort kérő orvos, külön vizsgálatokat is kért, de akkor sok az egy hét.

mielőbbi megnyugvást, és bízz abban, hogy semmi komoly

üdv.

2011. júl. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mennyi idő alatt alakul ki ez a betegség? Komoly, hogy itt a napoknak is van jelentősége, ha pl későn viszed be a beteget a kórházba mondhatják azt, hogy pl "négy nappal korábban" még meg tudtuk volna menteni?
2011. júl. 22. 12:39
 4/8 anonim ***** válasza:

mondtam már, hogy ne parázz!! az orvosod nyilván ismer, ha napjaid lennének hátra már lépett volna...

vagy, ha ennyire félsz, menj be a sürgősségire, ott mondd el, mi a félelmed, talán leveszik a vért és csinálnak egy kisrutint,amiből a májfunkciód kiderül.

de nem fognak Neked örülni!!

szóval várd ki az idődet. pár napon már nem múlik.

2011. júl. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És ha pajzsmirigy-betegségem van, és ez okozza a pánikot és hisztériát, akkor vehetek be az izgalomra frontint, vagy az inkább csak ront a pajzsmirigy-helyzetemen, és inkább menjek sürgősségire, ott adnak valami hormonkezelést? Egy hete van már hogy összementek a heréim, a péniszem is 1cm-es lett, és meg vagyok ilyedve, hogy teljesen felszívódik, a szemöldököm széle kihullott, a testalkatom majdnem pontosan olyan mint a súlyos pajzsmirigy-betegeknek, 3 napja csak egy-két órákat aludtam, hétfőig bekövetkezhetnek-e visszafordíthatatlan változások, vagy ne aggódjak emiatt? Az elmúlt 3 hónapban sok stressz ért, 25 évesen lehet pajzsmirigyrákom? Köszönöm a válaszokat.
2011. júl. 22. 23:47
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja és lázam is van, 38,4 fok, be vagyok rekedve, csomót érzek a pajzsmirigyemben
2011. júl. 22. 23:48
 7/8 anonim ***** válasza:

vegyél be nyugodtan frontint, ha pedig lázas is vagy, menj el a sürgősségire, vagy az ügyeletre.

jobbulást.

2011. júl. 23. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nő leszel
2011. aug. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!