Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen csípés ez? Ha nem...

Milyen csípés ez? Ha nem csípés, akkor mi? Hogy kezeljem?

Figyelt kérdés

Kb. négy napja megcsípett valami,csak nem tudom,hogy mi.Eredetileg azt hittem,hogy szúnyog (engem nagyon "szeretnek"),de most nagyon feldagadt és fáj,ha hozzáérek.Piros,be van gyulladva,és mintha az alja kicsit fekete (vagy sötétebb) lenne.Pár napja voltam mamáméknál falun,azt hittem,ott csípett meg valami nagyobb rovar,de a csípés már előtte is megvolt.Kentem rá Fenisztilt,nem igazán használt.Nem tudom,mi csíphetett meg,ha darázs vagy méh lett volna,azt észrevettem volna,de nem észleltem semmit,utólag vettem csak észre.Esetleg valaki tudna rá valami kenőcsöt ajánlani? Ha semmi nem hat,felkeressek egy bőrgyógyászt? Arra is gondoltam,hogy nem is csípés,de akkor mi? Eredetileg pattanásnak gondoltam,de nem az.

Szerintetek?

Köszönöm a válaszokat!


2011. júl. 23. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet h mégis méh volt? ELhiszem h nehéz elképzelni h ne veted vna észre, de megesik. Csak mert a közepén a fekete az lehet h a fullánk. Plusz feldagadt és fáj....

Hát próbálj ecetet kenni rá, ha méh akkor az segíteni fog egy kiccsit.

2011. júl. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi,megpróbálom,de szerintem nem méh volt.A combomon van a csípés,szinte mindig nadrágban voltam.Amúgy méh már csípett meg,és láttam,hogy maradt bent a fullánkja,ez abszolút nem hasonlít arra.Az alja sötétebb,nem a teteje.
2011. júl. 23. 17:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Tegyél rá ecetes vizes ruhát,és igyál kalciumot.Nekem a szúnyogcsípés is be szokott dagadni,engem is nagyon szeretnek a dögök.Gyógyszert nem szoktam,nekem ez le szokta venni,néhány nap alatt.
2011. júl. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!