Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon beteg ötlet lenne?

Nagyon beteg ötlet lenne?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, az az ötletem támadt hogy mivel mindig vagyis elég sokszor rossz a kedvem és nem bírok ellazulni, tiszta komoly vagyok (a szüleim válnak, költözés stb.) ezért minden reggel meginnék egy kis pohár pálinkát. Hogy jobban érezzem magam egész nap! 43 kg vagyok ha ez számít. Meddig tartana a pálesz hatása?
2011. júl. 24. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
a főkérdésre a válasz: IGEN.
2011. júl. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
,hát nem hinném ,hogy egészéges:D,de ki nem szarja le?végre valaki aki a pálinkát részesíti előnyben és nem a sok sznob külföldi alkoholt,szerintem megadná a kezdő lökést a npodhoz tuti
2011. júl. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sztem simán ostobaság. ha jók az enzimjeid kb reggeli utánig tartana a hatás... értelme sok nincs. csak magadat rombolod. inkább menj pszichológushoz... akk kibeszéled a nyomorodat...
2011. júl. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ne gondolkozz ilyesmiben, könnyen rászoksz, aztán majd ez miatt is csak problémáid adódnak a jövőben. (Főleg ha otthon is kitudódik. Gondolom senki nem örülne otthon..)

Próbálj meg inkább valami mással "ellazítani" magad, ami nem káros az egészségre, valamit a szociális kapcsolataidra.

2011. júl. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
netedd!
2011. júl. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!