Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pánikrohamom volna? 1-2 hete...

Pánikrohamom volna? 1-2 hete arra ébredek hajnalonként hogy valami megmagyarázhatatlan félelem fog el. Mintha a szívem is hevesebben verne, de mikor megmérem a vérnyomásom, akkor az általánost mutatja. Szédülök és egyenletlen a légzésem is.

Figyelt kérdés

Az elmúlt két hétben nagyon egyedül éreztem magam, amiatt hogy összevesztem a családommal. Feleslegesnek éreztem magam, úgy éreztem meg fogok őrülni és fordultak meg butaságok is a fejemben... sokat gondolkoztam egy srácon is, akivel két hónappal ezelőtt elrontottam a dolgokat és most nagyon hiányzik. Tehát kapcsolat terén is egyedül érzem magam. Az agyamra ment volna az egyedüllét és a magány?

Ha tudja valaki hogy mitől alakul ki, hogy lehet ezt az érzést elmulasztani, az légy szíves segítsen, mert nagyon rossz:( mit tegyek, forduljak pszichológushoz? Már nem merek elaludni, nem tudom kipihenni magam rendesen, karikásak a szemeim, és félek hogy idővel csak rosszabb lesz minden:( előre is köszi!

20/L


2011. júl. 25. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez tényleg pánikrohamnak tűnik!!! Nekem a pszichiáter 2*1 Magneb6-ot, 2*2dl citromfű teát és szükség esetén ' Valeriánát ajánlott, mindegyik recept nélkül kapható és nekem használ, pedig én már 5 éve vagyok pánikbeteg és kb. 2-3 hete voltam pszichiáternél, ha neked mégse használna, menj pszichológushoz, esetleg ő tovább küld pszichiáterhez!!! Jobbulást!!!
2011. júl. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*1 Valeriánát
2011. júl. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez éjszakai pánikroham. Fordulj vele orvoshoz. A szüleiddel próbáld meg rendezni a problémádat ha lehetséges. Úgy látszik gyengék az idegeid.

Jobbulást!

2011. júl. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen hogy válaszoltatok!

Ma többnyire nyugodt éjszakám volt. Többnyire csak attól féltem hogy megint rohamom lesz, de szerencsére ez elmúlt. Igaz, hajnal kettőig fb - n beszélgettem egy barátommal és csak jóval kettő után sikerült így is elaludnom. Félek hogyha fb helyett aludtam volna, akkor megint rohamra ébredtem volna:(

Szerencsére citromfű rengeteg nő nálunk a kertben úgyhogy azt már ma le tudom főzni. A valeriánát szükség esetén úgy érted, hogy ha rohamom van, akkor vegyem be, vagy pedig szedjem rendszerességgel? Olvastam olyanról is, hogy az antidepresszáns szedésének abbahagyása után felerősödhetnek a tünetek elvonási tünetként. A valerinával mi a helyzet? Bátran bevehetem - elvégre recept nélkül kapható, vagy kérjem ki az orvos tanácsát?

és mégegy talán buta kérdés: belelehet halni a pánikrohamba?:/

mégegyszer köszi a kedves segítségeket!!

2011. júl. 26. 12:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet belehalni, legalább is ilyenről még nem hallottam!!! A Valeriana gyógynövény alapú nyugtató, Macskagyökér van benne, más hatóanyaga nincs, igen szükség esetén a rohamot értettem, ha máshogy nem tudsz lenyugodni, akkor beveszel egyet, ez nem antidepresszáns, hanem gyógynövény alapú nyugtató, mi babát szeretnénk, ezért ajánlotta ezeket a pszichiáter, mert nincs ilyen mellékhatása, én a citromfűtől, már az első nap nagyon jól aludtam, talán még álmodni se álmodtam és elég pihentető volt!!!
2011. júl. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A citromfűtől én is jót aludtam. Bár kicsit nyugtalan voltam, fel-fel ébredtem éjszaka és még rettegve aludtam el, de rohamom nem volt:) Tesómmal és apummal is kezd rendeződni a viszonyom.

Remélem ez a két éjszaka nem csak a véletlen, és a többi is ilyen nyugodt lesz:|:))

Még egyszer köszi a segítséget:)

2011. júl. 27. 11:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen!!! :)
2011. júl. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!