Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon félek a haláltól!...

Nagyon félek a haláltól! Félek, hogy egyszer csak leáll a szívem vagy megfulladok! Mindig ez a félelem jár a fejemben és így a minden napjaim is elég nehezek. Tudok valamit tenni ellene? 18F

Figyelt kérdés
2010. okt. 24. 20:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%

én ezt érzem már 2 hónapja ... hihetetlen szarul vagyok, ha vmim kicsit fáj már temetem magam. Félek a hirtelen szívhaláltól és h leáll a légzésem... kezdem jobban lenni..tegnaptól megint padlóra kerültem...



20/L

2010. okt. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Pontosan ugyanez van velem is..=/ Nem egy kellemes érzés... =/
2010. okt. 24. 20:46
 3/16 anonim ***** válasza:
basszus én is így vagyok. nem voltatok pánikbetegek? én az voltam és szívtüneteim voltak, azóta félek én is attól,h leáll a szivem. tök gáz, ki akarok ebből kerülni, mert nem lehet igy élni, hogy minden percbe erre gondolok. néha vannak jobb napjaim is, de ma nem az volt. bocsi h nem a kérdésre válaszoltam, de nem tudok okosat mondani:S
2010. okt. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem mondanám magam pánikbetegnek ,de tény ,hogy ha valami kisebb bajom van egyből halálos betegségekre gondolok és bemagyarázok magamnak mindent! Nem nagyon tudok mit tenni ellene ..pedig kéne =/
2010. okt. 24. 20:49
 5/16 anonim ***** válasza:

az édesapám hólyagrákos volt... amíg meg nem halt :(

december óta legalább 30x jött ki a felfázásom, még nyáron is. apámat 2x diagnosztizálták felfázásos betegnek!

110 a pulzusom, állandóan sápadt vagyok, és borzalmas a közérzetem, a buszon és kocsiban újabban mindig rosszul vagyok. most váltottam háziorvost, NEM ÍR beutalót. vén f@sz, meg van róla győződve, hogy idegi a dolog. egyszer sem vizsgált meg, pedig a múltkor tornázás után 40 fokos lázzal, has és derékfájással nyomtam az ágyat 3 napig.

most már nem érdekel, úgy vagyok vele, ha kinyiffanok majd feljelenti a párom.

addig örülj amíg semmi bajod, nem kell ilyen hülyeségekkel idegelned magad! 20/L

2010. okt. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

én nyáron aztmondtam rákos vagyok... aztán elkezdett fájni a szívem, azóta szívbeteg vagyok, ha nyom, vagy belenyílal akkor a pulzusom magas, gyorsan ver a szívem és félek h meghalok..nyáron nehézlégzésem is volt folyamatosan, meg nem tágul a tüdőm, egyszóval minden...azok elmúltak, most 2 hónapja a szívhalálon vagyok...hangulatom nyomott, múlthéten éreztem h kezdek jobban lenni, végére tudtam mosolyogni hónapok után...tegnaptól megint padlóra kerültem, újra elkezdett szúrni a szívem és magas lett a pulzusom... am vérnyomásom normális teljesen, pulzusom szokott néha 100 körül lenni, van amikor csak 60, de általában 80 körül mozog...


első voltam

2010. okt. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
jaj, és engem nagyon megviselnek a frontok is meg a telihold... :(
2010. okt. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nekem olyan érzésem van mint ha nem telne meg a tüdőm elég levegővel ,ennek következtében állandóan sóhajtozom és csak nagy nehezen sikerül jó mély levegőt venni...nem tudom ez is mi lehet..esetleg a "pániktól"?
2010. okt. 24. 20:55
 9/16 anonim ***** válasza:
igen, nekem nyáron ez is volt :/ kezed nem szokott zsibbadni ha mozgatod? na nekem olyan is volt :/
2010. okt. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
második vagyok: szóval. nekem akkor vannak jó napjaim, amikor megpróbálom az egészet elhessegetni. ti is próbáljátok ki, hogy ha eszetekbe jutna ez a rossz gondolat, azt helyettesítsd be egy olyan szóval, amit szeretsz. lehet a kedvenc együttesed neve, vagy bármi, az a lényeg, hogy szeresd azt a valamit, amikor a halálfélelem jut eszedbe. nekem szokott sikerülni, írjátokmeg, hogy mik a tapasztalatok:)
2010. okt. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!