Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lelki összeomlás? (Kérdésed...

Lelki összeomlás? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Úgy érzem,most elveszítettem a legjobb barátaimat egy hülyeség miatt.Egyszer próbáltam megváltozni(amúgy elég zárkózott és gátlásos voltam)és úgy döntöttem ,hogy elkezdek bátrabb lenni.Beleszerettem az egyik barátomba és amikor sikerült a tudtára adnom remegett az egész testem.2 napig nem beszéltünk.Sajnos nem lett belőle semmi, de azóta hatalmas hangulat ingadozásaim vannak, ami miatt olyat tettem vele amit én sem gondoltam volna.Nagyon mérges rám.Pedig Ő sosem tud haragudni senkire sem.Ráadásul a többiek is megharagudtak rám, próbáltam bocsánatot kérni,de inkább "elküldtek melegebb éghajlatra".Nagyon rosszul vagyok mind lelkileg mind fizikailag.És most nagyon úgy néz ki 4 nap alatt sikeresen elcsesztem egy 7 és egy épphogy 1 éves barátságot.Sajnos nem tudják miért tettem.Ha tudnák talán megértenék :/ Abban reménykedem, hogy nem hiszik azt hogy ennyire megváltoztam.Ti mit tennétek a helyemben?
2011. júl. 26. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:
mi van ezt nem értem, mit tettél? nem elég konkrét
2011. júl. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
amúgy ha homályos is a magyarázat, de csak azt tudom ajánlani, hogy légy bátrabb, kihasználják a gyengeséged.
2011. júl. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha úgy érzed, talán megértenék mit miért tettél, ha elmondanád..hmm.. mi tart vissza? azért van a szánk, hogy beszéljünk:) ha úgy érzed elvesztetted őket(bocsi), de veszteni valód már nincs. Ha esetleg vmi öngyilkos dolgot próbáltál meg, akkor meg ne csodálkozz ha haragudnak..(bocsi ez csak egy pl., sajnos nem tudom mit tettél)
2011. júl. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
bátrább légy, és ne szerelmes, mert szerintem zárkozott, gátlásos emberek nagyrészt mindig gátlástalanabb emberekbe szeretnek bele, ami nem végződik jól, tegyél ellene amig oda jutsz, hogy akkora utálat lesz benned, hogy bántanád azt akit szeretsz:P
2011. júl. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Arról van szó, hogy nagyon dühös voltam arra kibe beleszerettem és kitettem a csoportból facebookon ami miatt mindenki kiakadt.A legrosszabb ,hogy nem örökre tettem volna ki csak abban reménykedtem ,hogy akkor rám ir.Tudom nagy hülyeség :/ Most már üzent ,hogy annyira nem haragszik csak félek nagyon elcsesztem.Amúgy Ő nem gátlásos nagyon is van önbizalma :)
2011. júl. 26. 21:40
 6/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, félre olvastam xD
2011. júl. 26. 21:42
 7/8 anonim ***** válasza:

nem értem. hova tetted ki? milyen csoport?

amugy azt a részét értem, hogy csináltál valami hülyeséget, azért hogy rád irjon. úgyanmár:)ha rád irt (valami hülyeség miatt) azzal mit értél el? eggyáltalán nem olyan mindha szimpátiából irt volna rád. ezentúl gondolkozz, légy öntudatosabb, persze nyitottabb is.szóval törekedj, nekem belekerült félévembe vagy évembe amikor teljesen helyrejöttem, megzavarodtam a szerelemtől, érzékeny is voltam.

2011. júl. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!! :D
2011. júl. 27. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!