Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Másnak is ilyen érzés felkelni...

Másnak is ilyen érzés felkelni? Ez normális?

Figyelt kérdés

Amikor alvásból felébredek,nekem mindenem fáj,olyan fáradt vagyok,és vagy fél óráig megmozdulni is alig bírok,nemhogy felkelni.Amióta az eszemet tudom,nekem ilyen érzés alvásból felkelni (teljesen mind1,h hol,mennyit,mikor,stb alszom).Ez jelenthet esetleg valami bajt,betegséget?

20L


2011. júl. 26. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindig is ilyen volt akkor normális,főleg ha semmi más tüneted nincs.Én szorítani nem tudok a kezemmel alvás után.Gondolj csak bele,amikor alszol relaxálnak az izmok is,a vérnyomásod alacsony,kevesebb vért kapnak a végtagjaid.Fel kell nekik is ébredni az alvás után,nem csak az agyadnak.Ha meg nagyon zavar,akkor mond el a házidokinak,biztos lesz valami ötlete rá.
2011. júl. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az utóbbi hónapokban egész nap álmos vagyok.

A vérnyomásom alacsony szokott lenni,mikor legutóbb mérték,kb 90/50 volt,de ez kb 2 évvel ez előtti érték.Nem orvos mérte.

2011. júl. 26. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!