Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az normalis hogy 160 felules...

Az normalis hogy 160 felules utan, ugy erzem a fejembe mint mikor szedul a ember, de nem forog velem a vilag, csak a erzes a fejembe, ez ojan 2 perc alat el mulik, lehet valami koze a vernyomashoz?

Figyelt kérdés
[ojan 2 honapja nem csinaltam felulest de nem hiszem hogy ez a oka hogy eszt erzem}nem tutok valami meg oldast ere?vagy mi lehet a problema?
2011. jún. 30. 09:27
 1/4 A kérdező kommentje:
15eves-fiu[elfelejtetem le irni]
2011. jún. 30. 10:13
 2/4 anonim ***** válasza:

160 felülés most attól függ milyen tempóba csinálod.

öszintén szólva én is a vérnyomásodra tippelnék.

szerintem olyan gyorsan csinálod hogy a test nem képes követni az agy utasításait.

de mindenesetre nézettesd meg magad egy orvossal

2011. júl. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az a csoda, hogy nincs hányingered és nem szédülsz még jobban attól, hogy fel-le lendíted a törzsedet és a fejedet. A hátnak se tesz ez jót.

Egyre több testnevelőtanár van a félfelülés (=hasprés) mellett. Csináld inkább azt!

Addig menj csak fel, mint ők:

[link]

[link]

[link]

2011. júl. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
61%

kulfoldrol irsz ekezetek nelkul ijen hejesen?


javítalak jó?


Az normális, hogy (hogy előtt MINDIG vessző) 160 felülés után, úgy érzem a fejembeN (a fejedBEN, nem be), (ja és vessző a mint előtt) mint mikor szédül az ember, de nem forog velem a világ, csak aZ érzés (nem "a erzés", hanem "AZ ÉRZÉS") a fejembeN (szintén fejedBEN), ez OLYAN (L és Y) 2 perc alatt (két T) múlik el, lehet valami köze a vérnyomáshoz?


a hibák számolását nem győztem. csaknem tudom, miért nem írtad, hogy felyembe.


lehet a csajoknál akartl bevágódni a 160 felüléseddel, de a helyesírásoddal nem siekrült bevágódnod.

2012. júl. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!