Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az baj ha nagyon sok anyajegy...

Az baj ha nagyon sok anyajegy van rajtam? = (

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem nagyok, és nincs szabálytalan alakjuk, akkor nem gáz. :)

Nekem is nagyon sok van. Főleg a hasamon. Mint a hangyák. családi örökség.

2011. júl. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van, akinek tetszik. ;)
2011. júl. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:D:D:D
2011. júl. 26. 20:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van jó pár és valamelyik sajnos picit nagyobbacska is. Arra vigyázz, hogy ne napozz túl sokat és rendszeresen (elég évente) ellenőriztesd őket bőrgyógyásszal! Én kétszer voltam eddig és szerencsére mindent rendben találtak :)
2011. júl. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
egyébként a lábamon van egy nagyon elkenődött anyajegy szerűség de meg se lehet sérteni meg semmi :d csak ott van :D
2011. júl. 26. 20:44
 6/8 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok egyébként
2011. júl. 26. 20:45
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
:))
2011. júl. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj ezzel nem vagy egyedül. Többnyire a nagyon fehér bőrűekre jellemző. Én is az vagyok, ezért nekem is sok anyajegyem van. De ez nem baj. Csak ahogy írták nem árt őket néha megnézetni. Ill. magad is figyelheted őket. Ha valamelyiken elváltozást tapasztalsz akkor pedig irány a bőrgyógyász.
2011. júl. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!