Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem tudok elaludni?

Miért nem tudok elaludni?

Figyelt kérdés
A testvéremmel egy szobában alszunk. Én csak az után tudok elaludni amikor a testvérem hajnali négykor elmegy dolgozni. Ez miért van? Ez már 3 napja így van és nagyon fáradt vagyok. Miután pedig már reggel van 8:00 az után sem tudok elaludni. Tehát csak 4 órát alszom. Már nagyon ki vagyok idegileg, mert nem tudok elaludni.
2011. júl. 27. 15:34
 1/8 anonim válasza:

Próbáld ki ezt:

Én ha nem tudok elaludni akkor mindig leteszem a párnára a fejemet és elkezdem jobra-balra mozgatni, minnél gyorsabban,ettől tökre beszédülök és ilyenkor általában mindig eltudok aludni. :D

2011. júl. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Oké. Majd kipróbálom.
2011. júl. 27. 15:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Na de mikor fekszel le? És miért nem tudsz aludni? Gondolkozol? Várod, hogy megszólaljon az órája? Vagy mi a gond?
2011. júl. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csinálsz vmit napközben? Talán nem vagy elég fáradt. Fáraszd ki magad, menj futni vagy ilyesmi.
2011. júl. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Este igyál nyugtató teakeverékből készült teát. Pár hétig igyad és helyre fog állni az alvás ritmusa.
2011. júl. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mindig 21 órakor fekszem le. Nem tudom, hogy miért nem.
2011. júl. 28. 15:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Próbálj olvasni. Valami nem túl izgalmas könyvet :) Igyál előtte egy pohár tejet.
2011. júl. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké. Amúgy az a fura, ha másik ágyban akarok elaludni, akkor pár perc alatt el tudok aludni. Csak a saját ágyamban nem.
2011. júl. 29. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!