Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A testvérem túlzásba viszi a...

A testvérem túlzásba viszi a fogyókúrát! Vkinek van vmi ötlete a lebeszélésre?

Figyelt kérdés
Bírkózik, ezért gyakran kell fogyóznia, de most annyira a fejébe vette, hogy lefogy több mint 10 kilót, hogy 1 hete szinte semmi táplálékot + folyadékot vesz magához. (napi 2 pohár víz és semmi kaja!!!!) Mindenki mondja neki, hogy ennek rossz vége lesz (az egész család és az edzője is), de hajthatatlan. 174 cm, és most 64 kilo (68-ról fogyott le kevesebb, mint 1 hét alatt!!) Azt mondja, 60-ig meg sem áll. Valaki írna valami ötletet, hogyan tudnám rávenni, hogy normális diétás étrenddel + edzéssel fogyózzon? Mert ennek így nem lesz jó vége...
2011. júl. 31. 20:00
 1/5 priszoner brek válasza:
16%

Jólteszi!

Biztos jobban tudja, hogy mennyi az ideális súly a bírkózáshoz mint te.

Ezt nem sértésből írtam.

Jól teszi, hogy fogyókúrázik, meg lessz az eredménye.

Az ilyen kitartó emberek a jók, nem azok akik feladják.

2011. júl. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%

Kedves előző! Lehet, h. tudja, mi az ideális súly, de nem egészséges egy sportolónak, hogy nem eszik semmit.


Kedves kérdező! Magyarázd el neki (próbáld meg), hogy ha így folytatja: a) rövid időn belül kórházban köthet ki b) ha abbahagyja, vissza is hízhatja, amit leadott c) a koplalással nem zsírból, hanem izomból fog fogyni elsősorban

2011. júl. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Megj.: anorexiás futó voltam :/ (előző)
2011. júl. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: én is birkoztam egy időben, úgyhogy van fogalmam a dolgokról. Tudom, hogy mikor-mennyit kell fogyasztani, és azt is tudom, hogy nem úgy, ahogy ő teszi.


2. válaszoló: az a baj, hogy hiába magyarázom neki. Nem tudok mit tenni. :(

2011. júl. 31. 21:48
 5/5 anonim ***** válasza:

4 kilót egy hét alatt, és napi 2 pohár vizet iszik?

Ennek nagy része csak vízveszteség, nem igazi fogyás.

2012. aug. 20. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!