Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Pajzsmirigy alulműködésem...

Pajzsmirigy alulműködésem van. A doki sómentes étkezést és fogyókúrát javasolt. Hogyan?

Figyelt kérdés
Én pont az a fajta ember vagyok,aki imád fűszeresen enni,na meg nassolni éjjel-nappal.Aki már megélt ilyet vagy épp benne van,adna nekem pár tanácsot?
2011. okt. 1. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Mennyire működik alul? És Hashimoto? És endokrinológus mondta ezt? Mert egy bizonyos szint után tiroxin gyógyszeres prótlása szükséges.

Annyit mondok idővel bleszoksz, fokozatosan csökkentettünk mindent, anno mindent megsóztam anélkül, hogy megkóstolnám, most a nyers zöldségekre sem teszek.

A fogyókúra alatt meg gészséges életmódot értett az orvos.

Nassolni én Abonettet szoktam, vagy egyzserűen főzök valami teát és elveszi az étvágyam.

2011. okt. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocs a helyesírásért. Az "e" betűm meg nem akarja az igazat...-.-"
2011. okt. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen,szedek gyógyszert napi másfelet az L-thyroxinból.
2011. okt. 1. 12:53
 4/5 A kérdező kommentje:
ja és persze h endokrinológus mondta :)
2011. okt. 1. 12:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagymamám cukorbeteg, vele élek, szóval én személy szerint cukordiétát kezdtem el vele. Plusz sport.

Tollas a barátaimmal, régen futottam, felülések, ehhez már lusta vagyok. Maradt a hullahopp és az ugrókötél:D Hülyén hangzik, de tényleg nagyon jó alakot csinál.

2011. okt. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!