Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hasmenés, láz,2 orvos,2 vélemény?

Hasmenés, láz,2 orvos,2 vélemény?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt kezdődött, belázasodtam és sem hűtőfürdővel sem lázcsillapítóval nem ment le, a végén 38,9es lázam. Kijött az ügyelet (mert amikor be akartunk menni mentem hányni többször is, ki kellett őket hívni), kaptam Algopyrin injekciót és azt mondták valószínű influenza (mert minden izmom fájt is mellette). Tegnap elmentem a háziorvoshoz is ő viszont húgyúti vagy vese gondra gondolt, mert a derekam fájt legfőképpen. Ma meg elkezdődött ilyen vízszerű hasmenés kb 3 percentént, élénk sárga színű és ezért nem tudtam elmenni vizeletvizsgálatra amit a doki mondott. Persze a 3 nap alatt semmit nem bírtam szinte enni max 1-2 db kekszet. Viszont a vizeletem nem csíp, nem éget. Most mégis mi lehet? Tudom, orvos, de már 2 is látott tök más véleménnyel, és a tünetek is naponta változnak.. :(
2011. szept. 14. 10:39
 1/1 anonim válasza:
Hepatitis C
2014. júl. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!