Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ciki felhívni ezzel az orvost?

Ciki felhívni ezzel az orvost?

Figyelt kérdés

Voltam orthopédián a gerincferdülésemmel, de elfelejtettem neki mondani hogy van néhány olyan csigolya ami nagyon fáj.(akkor éppen nem volt gond ezért felejtettem ki).

De előfordul hogy ezek a lapockámig szúrnak, ritkán ha nagyon fáj a bordámhoz. Illetve nem tudom van e köze hozzá, de előfordul hogy ok nélkül szúr a kezem vagy a vádlim.

Járok gyógytornára, de felhívjam ezzel az orvost hogy nézze meg,félek nehogy csak a ferdülés miatt legyen.

Még csak 21 vagyok, félek egy sérvtől.


2011. aug. 1. 09:47
 1/10 lovelyne ***** válasza:
Persze,h hívd fel!!!Buta kérdés...
2011. aug. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább hívd fel, mert lehet, hogy nem nagy baj, de ha az, jobb, hogy ha kiderül minél előbb! Szerintem hívd fel.
2011. aug. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze! Miért lenne ciki? meg ha ciki is hogy elfelejtetted, akkor mi van? Az lenne a ciki ha sérvet kapnál! Hívd fel vagy menj el hozzá! Jobbulást!! 21l
2011. aug. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm, hívom ha felveszik:)
2011. aug. 1. 09:55
 5/10 komasa ***** válasza:
Orvost egészségügyi problémával soha nem ciki felhívni!
2011. aug. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5.éig szabin van a héten nem fogom elérni, lehet csak jövőhét közepén.


Addig majd mondom a gyógytornászomnak a panaszom, és megkérem hogy ha olyan van szóljon hogy ne csináljam.

2011. aug. 1. 10:10
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem hívogatnám, hanem visszamennék hozzá. Nem fogja fejből tudni, ki vagy és mit látott.
2011. aug. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
azon agyalok kérjek e időpontot újra addig amíg ő szabin van.
2011. aug. 1. 10:16
 9/10 A kérdező kommentje:

persze ha ők se lennének foglaltak...

az a baj hogy tuti 2 hét mire kapok időpontot.De ha rendel és tornán leszek majd odamegyek és megkérdezem az asszisztenst hogy nem e mehetek be:)

2011. aug. 1. 10:23
 10/10 A kérdező kommentje:
igen...29.ére kaptam időpontot, nagyon jó.:S
2011. aug. 1. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!