Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Orrsövényferdülésem van, és...

Orrsövényferdülésem van, és 27ére kaptam időpontot a műtétre. Doki semmi esetre sem akar altatni, csak érzésteleníteni. Azt biztos nem élném túl. Tapasztalataitok van? Meggyőzhetem az orvost h altasson?

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem van, magam kértem localban. Szeretem tudni, mi történik velem, én meg abba a tudatba pusztultam volna bele, öntudatlanul alszom, és matatnak rajtam.

Nem csak orrsövény, hanem arc-homloküreg és polip is volt, összetetten. Nagyon jó, hogy ezt kértem, bizonyos szempontból élmény volt, a rossz élmény is élmény, a nem tudatosítható dolgok pedig sok szempontból károsak. Az altatásból nem lehet tudatosítani, vagy csak nagyon nehezen, bizonyos meditációs technikákkkal. Szóval én szeretem tudatosan átélni a dolgaimat, mégha szenvedést okoznak is, és végül, majd a halált is tudatosan fogadni.

ennyit tudok mondani, remélem segítettem, többet mailben, ha érdekel

2011. okt. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat! Minden érdekel ami a műtét alatt zajlik, mert ha látom is az egészet akkor ismerve magamat, tudom h elkapnám a fejem és hadonásznék. Ha megkérlek leírod nekem a műtétet magát pontosan, és a fájdalom részét? alacsony nagyon a fájdalomküszöbszintem ezért félek kicsit....
2011. okt. 5. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!