Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Magas a vérnyomásom. Az...

Magas a vérnyomásom. Az lehetséges, hogy a szervezetem megszokta a gyógyszereket?

Figyelt kérdés
Kb másfél éve szedek négyféle gyógyszert a magas vérnyomásomra és megint kezd egyre magasabb lenni.30/f
2009. ápr. 8. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:
igen menj vissza az orvoshoz. Kapsz más összetételű gyógyszet.
2009. ápr. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nálam is 30 évesen kezdődött a magas vérnyomás, mára gyógyszer mentes vagyok, meg találták az okát.

De valóban hozzászokhat a szervezet, és idővel már nem hatnak.

Eszedbe ne jusson dupla adagokat bevenni, ezt csak azért írom, mert már hallottam róla.

Menj Kardiológushoz, Ő majd ajánl egy másik gyógyszert.

Szabad tudni, mit szedsz?

2009. ápr. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egy hete változtatott az orvosom a gyógyszeremen.Eddig reggel Tritace 5mg-os 1 tablettát és Bisoblock/5mg/de ebből csak felet,este Atorvox 10mg-ost1 tabletta,Normodipine 10mg 1 tablettát szedtem.Most annyi a változás,hogy a Tritace és a Bisoblock helyett Covercardot5mg kaptam.Plussz a másik kettőhöz még ez is megy este.A kardiológiára kell beutaló?Te melyik gyógyszereket szedted?Köszi előre is a választ!
2009. ápr. 17. 18:15
 4/8 A kérdező kommentje:
Nálad milyen okot tanáltak,amitől magas volt a vérnyomásod?
2009. ápr. 17. 18:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Küldtem egy privát e-mailt a számodra.
2009. ápr. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen kell beutaló!
2009. ápr. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Pontosan mi a kardiológia, mit vizsgálnak?
2009. ápr. 19. 20:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Vérnyomással, érrendszeri problémákkal foglalkozó szakág.
2009. ápr. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!