Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Elkerülhetem a gyomortükrözést?

Elkerülhetem a gyomortükrözést?

Figyelt kérdés

Régebben is előjött ez a problémám, de kis idő elteltével aztán elmúlt. Most viszont ismét érzem azt a szúró fájdalmat a hasnyálmirigyem környékén, főleg étkezés után illetve alatt is. El fogok menni orvoshoz, de nagyon rettegek a tükrözéstől, a gondolata is elborzaszt :S Akinek volt már ilyen tünettel problémája, milyen vizsgálatokon vett részt? Mindenképpen végeznek tükrözést?


A válaszokat előre is köszönöm.


2011. aug. 2. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem már csináltak 3-szor is tükrözést, ki lehet bírni csak egy kis kitartás! Pár percig benn van, aztán kihúzza ne idegeskedj, én is itt vagyok, és élek virulok! :)
2011. aug. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
3-szor... huh... Legjobb barátnőmnek is csinálták, nem mondott róla túl sok jót, és emiatt csak még jobban aggódom. Neki ráadásul a nyelőcsövét is felsértették.
2011. aug. 2. 18:32
 3/6 anonim válasza:
pár hónapja volt nekem is, aztán télen megint lesz. túl lehet élni. nagyon rövid az egész, kicsit kellemetlen, de mikor túlvagy rajta és visszagondolsz, akkor rájössz hogy ez semmi se volt :DD igza, még most kicsit fosok a következő tükrözés miatt, de majd el fog múlni . :)
2011. aug. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Először szerintem ultrahangos vizsgálatra küldenek, ha nem szükséges, akkor nem küldenek gyomortükrözésre, legalább is ez a tapasztalatom.
2011. aug. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem is volt jó párszor. elsőre télleg kegyetlen. másodikra is. de aztán már meg lehet szokni ugyahogy =D csak jó sok lidokaint kell kérni.
2011. aug. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Komolyabb bajom nincs, szerencsére. Már nem is szedem a gyógyszert, de majd lehet hogy később igen. De már jó régóta járok egyébként. Ha nagyon idegeskedsz, rosszabb lesz! Ilyet még nem hallottam h valakinek felsértették... Lazulj el, könnyedén lecsúszik, aztán érzed hogy mozog a gyomrodban :) Akkor egy kicsit kellemetlen én vettem az orromon is meg a számon is levegőt, közben meg úgy érzed nyelned is kell, de nyugodtan csinálhatsz, amit akarsz. Emlékszem először néztem a gyomrom belülről én is a monitoron, utána nem bírtam, mert nem ott volt a monitor :)
2011. aug. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!