Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon köhögök, és a lenyelt...

Nagyon köhögök, és a lenyelt váladéktól hányok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
lassan egy hete beteg vagyok (légcső->majd hörghurut), sokat köhögtem és köhögök is. Szedek antibiotikumot, úgyhogy a tüdőm már alakul, nem fáj annyira, viszont ma reggel már hánytam a sok felköhögött, majd lenyelt váladéktól. Tudom ki kéne köpni de nem bírom annyira felköhögni/krákogni. Valamit tennem kéne, hogy ne hányjak, mert be kell venni az antibiotikumot, meg hát hányni se valami jó:(
2011. aug. 3. 08:33
 1/5 anonim ***** válasza:
nem kapsz rá köptetőt?
2011. aug. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de azt is szedem naponta háromszor, múlthét csütörtök óta, de csak a torkomig jön fel, és nagyon ritkán tudom csak felkrákogni, hogy ki is tudjam köpni
2011. aug. 3. 08:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy pont azért hánysz, mert kapsz köptetőt... Ettől persze szükséges szedni. (Én abbahagytam, mert olyan köhögőrohamok jöttek rám tőle, hogy attól féltem, megfulladok, mert egyszerűen nem kaptam levegőt közben - de ne kövesd a példámat.)

Semmit nem tudsz tenni, megvárod, míg meggyógyulsz, ha szeded az antibiotikumot, akkor ez még pár nap.

2011. aug. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg meg lehetne próbálni egy másik fajta köptetőt.
2011. aug. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szerintem én is abba hagyom a köptető szedését. Reggel köhögtem egy ideig, nem is volt hányingerem, aztán ahogy bevettem a köptetőt, rá 5 percre köhögés után már hánytam. Szedtem a napokba másféle köptetőt is, de az annyira keserű volt hogy attól meg azért öklendeztem. :S :)

Most eszek egy kicsit, meg iszok minden nap kalcium pezsgőtablettát, hátha jobb lesz

2011. aug. 3. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!