Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Növekedési fájdalom ellen mit...

Növekedési fájdalom ellen mit tudtok javasolni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Orvos állapította meg?
2011. aug. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nemrég vették ki a mandulámat, és az valószínűleg visszafogott a növésben , azt mondta az orvos,és a szervezetem hirtelen akarja behozni a lemaradást , ezért fáj 2x annyira, de mondott egy fájdalomcsillapítót, Panadolt, ami nem volt jó , nem használt.
2011. aug. 3. 19:39
 3/9 anonim ***** válasza:

Mid fáj pontosan?

Amúgy ha jól tudom ibuprofen alapú fájdalomcsillapítókat szoktak javasolni. Ilyen az algoflex, nurofen, advil...

De ha bemész egy gyógyszertárba akkor megtudják mondani, hogy pontosan melyek ezek a fájdalomcsillapítók. :)

2011. aug. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Először mindenem fájt,most már csak a vállaim fájnak, de azok nagyon.A gyógyszerekkel az az egy bajom van, hogy annyi gyógyszert, meg annyifélét kellett szednem mostanság, hogy gondoltam hátha van valami más megoldás.Köszi a válaszokat!:)
2011. aug. 4. 07:43
 5/9 anonim ***** válasza:

Sajnos én mást nem tudok...:(

Jobbulást! Remélem hamar kinövöd..:)

2011. aug. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szedjél magnéziumos meg kalciumos pezsgőtablettát (napi 1-2 elég), igyál sok tejet, stb. Nálam bevállt.
2011. aug. 6. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekemnek a lába szokott fájni, meg anno nekem is gyerekkoromban. Nekem anno anyukám Gerozánnal kenegette a lábam, én meg a gyereknek Naturlandos Jégzselével, vagy más mentolos masszázskrémmel, gyógyászati segédeszközöket gyártó cégeknek szokott lenni ilyen termékük. Bekenni, törölközőbe becsavarni, nyugizni fél órát, utána mintha kicseréltek volna.
2011. aug. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, már nemsokára "kinövöm", már kezd elmúlni , ittam kalciumot is , meg be is kentem Naturlandos Jégzselével, és tényleg tök jó volt, hamar el is múlt.Köszönöm!!!:)
2011. aug. 6. 08:44
 9/9 Yingtáó ***** válasza:
ugyanez a problémája a lányomnak is. A lába fáj, sokat nő mióta kivették a manduláit. S nem jutott eszembe ajégzselé pedig van is itthon uhh....
2011. aug. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!