Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Növekedési fájdalom jelentkezh...

Növekedési fájdalom jelentkezhet a nyaknál?

Figyelt kérdés

2 és fél évesem fájlalja a nyakát, az orvos megvizsgálta, teljesen egészséges (se torokfájás, se fülgyulladás). Szerinte a növekedési fájdalom (is) okozhatja. Azt olvasom mindenhol, hogy az inkább csak a végtagoknál jelentkezik... Lehetséges tényleg, hogy neki a nyakánál?


Tegnap nem bírt ülni és állni a fájdalomtól, csak ölben és az ágyban fekve (de csak a bal oldalán volt a feje letéve végig). Ma délelőtt már jól volt, aztán aludt egy napot és amikor fel akartam venni, megint a nyakához kapott. Amikor a nagy sírás után megnyugodott és le akartam tenni, akkor meg nem volt képes egyedül megállni.


Lehet, hogy csak elaludta a nyakát és azért esik nehezére minden?


2011. máj. 24. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudom régi kérdés, de hátha kiderül mi volt az ok...
2020. aug. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Sajnos nem derült ki viszont azóta is néha érzi a lábát, karját. Elvileg minden negyedik gyereknél előfordul a növekedési fájás... A jó hír, hogy kb. 12 éves korig tart, szóval már közel járunk ;)
2020. aug. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk most nyakfájdalom van, ez lehet vajon ilyesmitol? Annyira aggódok
2020. aug. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jaj most látom, nálatok is a nyaknal volt, de nálunk a térde is.
2020. aug. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!