Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan tudjak elaludni?

Hogyan tudjak elaludni?

Figyelt kérdés
14 f vagyok és az a problémám h nem tudok aludni rendesek mivel az én szobámban van a gép ezért tesóm kb 3-ig itt van és ha itt van eltok aludni (már ha nem ébreszt fel mikor elmegy mert akk reggelig nem alszok) de ha nincs itthon nem tudok elaldni emeleten vagyok és hát mitagadás félek egyedül egy egész emeleten ált lemek a földszintre a nappaliba és ott elég nehezen de elalszok mit tegyek h eltudjak aludni megyedül? (nem nézek horoorokat vagy hasonlók és eggyáltalán nem stesszelek)
2011. aug. 3. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Először is a gépet költöztesd át a tesód szobájába,aztán beszélj a szüleiddel,hogy félsz,és rosszul alszol. Vagy menj el a háziorvosodhoz,mert az nem normális,hogy egy 14 éves gyerek nem alussza ki magát,és másnap úgy megy suliba.
2011. aug. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
És mitől félsz az emeleten?
2011. aug. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ez csak a fiúknál promlem?

Az osztálytársaim is azzal jönnek, hogy nem bírnak aludni..

Am téll mitől fosol? Talán a pötsevő hörülétől?

2011. aug. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
14 évesen már elég idős vagy hozzá, hogy egymagadban recskázz. ha jól kivered aludni fogsz. az én férjem is azonnal bealszik, miután elmegy.
2011. szept. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!