Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet ennek az oka?

Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Kedves ismerősöm mostanában sir látszólag ok nélkül...de úgy fogalmazott sok a stressz újabban ami éri ,és ugyérzi megbolondult.Egyébként teljesen normális nagyon szeretjük őt.Fiú és 19 éves,kifelé nem mutat semmit nekem és lányomnak (ő a barátja)beszélt erről.Amikor felhozta ,hogy belül állandóan szorong és semmi önbizalma akkor láttam én is sirni.Tudni kell ,hogy mostanság állt le a "vicces "cigivel mert szeretne normálisan élni.Gondolom ez benne van .
2011. aug. 3. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet egyedül van, nem találja még önmagát, nincsenek céljai, nem kap elég támogatást. Lehet, hogy régi elfojtott érzelmek most jönnek ki rajta.
2011. aug. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Annyit tudok,hogy szülei válása nagyon megviselte őt.Rengeteget van nálunk minket nagyon szeret úgy fogalmazott lányomnak mi vagyunk az ő családja .Én is mi is nagyon szeretjük őt,rettenetesen jó lelkü aranyos srác.

Igazad lehet.Köszönöm a választ.Érdemes ezzel valahova mennie?Azt is mondta semmi önbizalma amire gyakorlatilag oka nem igen van,kivéve a magassága 167 cm ami őt rettenetesen zavarja .

2011. aug. 3. 23:00
 3/8 A kérdező kommentje:
Célok azok vannak most megy át egy új suliba ,lányomat nagyon nagyon szereti (kölcsönös amúgy) tervezget...
2011. aug. 3. 23:02
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez igy nem tünik nagy problémának és én sem gondoltam volna ,hogy probléma lehet vele.De amit tegnap láttam rajta az bizony probléma alig tudott beszélni,a sirástól és közölte,hogy ő bizony megbolondult úgyérzi ,meg neki semmi önbizalma nincs és állandóan stresszel .Kérdeztem mi a baj?Nem tudott semmit mondani rá csak nézett aztmondta nem tudja.Aztán a lányomnak odasúgta mi vagyunk az ő családja és csak sirt.Szegénykém azt is szégyelte mert kifele egy magabiztos teljesen normális srác.
2011. aug. 3. 23:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudhatja senki, talán ő se pontosan, hogy mi zajlik le benne. Egy pszichológus nem árthat, mást nem tudok mondani.
2011. aug. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem.
2011. aug. 3. 23:48
 7/8 anonim válasza:
Szegény fiú. Én nem vagyok használója a vicces ciginek, de ismerőseimtől tudom, hogy a depresszió hozzájárul ennek..Meg az egyedül vagyok érzése, bármennyire is mellette vannak az emberek.
2011. aug. 4. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Remélem mielöbb rendeződik ez benne mi mindenesetre segitjük ebben az biztos:)
2011. aug. 8. 03:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!