Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Felfázhattam? Nagyon fáj a...

Felfázhattam? Nagyon fáj a hasam alja és ha pisilek (kb.10 percenként), akkor pokolian ég és csíp végig, ahogy kijön.

Figyelt kérdés
Mit csináljak, hogy ne legyen ilyen rossz? Elkezdtem sokat inni, de utoljára már sírtam pisilés közben, úgy fáj és ahogy felállok a wc-ről már azt érzem, hogy menten bepisilek és fáj a hasam. Van erre valami jó praktika? Segítsetek, kérlek!
2011. aug. 6. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy felfáztál, lehet, hogy hólyaghurutod van, erre pedig orvos a megoldás, menj el urológiára. Én -nem érdekelne hogy hétvége van- bemennék a körzeti kórházba vagy a járóbeteg ügyeletre. Már csak azért is, mert nekem is volt, hogy sírtam pisilés közben, annyira sz@r volt.
2011. aug. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valószínüleg elég durván felfáztál. Menj el dokihoz és kérj rá gyógyszert. (elég sima házi orvoshoz ő is ír erre antibiltikumot ki kell kezelni az ilyet)


Nézd meg ezt az oldalt, mert szinte én is ugyan ezt szerettem volna leírni, de így könnyebb:


[link]


Szóval ilyenkor össze foglalva nagyon fontos, hogy menj el pisilni amikor kell és igyál sokat! Ülőfürdő segít és menj kérj gyógyszert rá kezeltesd! Én nagyon sokszor vagyok így felfázva sajnos, de sose megyek és kezeltetem ki pedig azt kéne, mert így mindig visszatér..legközelebb én is húzok orvoshoz..:) gyógyulgass!:)

2011. aug. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm! Mindjárt be is ülök egy kád meleg sós vízbe, közben vedelem a teát, de nagyon fáj, ugyanakkor azt is érzem, hogy mindjárt szétdurran a hólyagom. Persze ha elmegyek pisilni, alig jön valami, de kínok kínjával. Soká lesz még hétfő...
2011. aug. 6. 22:08
 4/5 anonim válasza:
Ugyan ez a problémám nekem is amit leírtál....:(
2014. aug. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szedj tőzegáfonya kapszulát! Én is azt szedem
2014. aug. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!