Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már 8 napja késik a menzim....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 8 napja késik a menzim. Csináltam tesztet és negatív lett. Barátom biztos benne h nem vagyok terhes. Azonban 10 percenként pisilnem kell. felfázhattam? és ha igen, akkor amiatt késhet ennyit ugye?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 20:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? felfázás miatt késhet. történt vmi baleset szex közben?
2010. ápr. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is felfáztál,és lehet,hogy azért késik.
2010. ápr. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A fontos hogy ne idegeskedj mert úgy többet késik !
2010. ápr. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok.

És nem, nem történt... azonban volt, hogy néha gumi helyett csak a megszakításos módot választottuk.:/

de doki szerint ez kb 90% védelmet nyújt, éshát máskor sem volt ilyen miatt gond. És ha 8 nap után negatív lett a teszt... akkor táncsak az igazat mutatta már, elvileg az a teszt, már a menzi késése utáni 1. vagy 2. napon kimutatja.

2010. ápr. 7. 20:05
 5/13 anonim ***** válasza:
jó tanács -->NE SZEXELJ MEGSZAKÍTÁSSAL 16 ÉVESEN... ne stresszelj és meg fog jönni. felfázásra urogin szirupot tudnám ajánlani. nekem használt. valamint ülőfürdő
2010. ápr. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Rendben... ezentúl nem hallgatok barátomra. Nincs kedvem folyton ilyen miatt stresszelni =/.

És köszönöm:)

2010. ápr. 7. 20:08
 7/13 anonim ***** válasza:
ha meg esetleg azt mondaná a pasid h "ha szeretsz akkor megteszed..." akkor mondd meg neki h nem hiányzik h állandóan idegeskedj. ha nem érti meg akkor mehet amerre lát...
2010. ápr. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Sürgősen cseréld le a dokidat, mert a megszakítás Pearl-indexe (ellenőrizheted a neten) 35, ami azt jelenti, hogy az 1 év alatt így védekező 100 nőből 35 teherbe esik, vagyis minden hamadik. Van, akinek egyből sikerül, van, akinek nem, de jó esélyed van rá, hogy 3 éven belül összejön a gyerek.

Ezzel szemben az óvszer Pearl-indexe egyszámjegyű, a tablettáé pedig 0.1, ami azt jelenti, hogy 1 év alatt a tablettát használó 100 nőből kevesebb, mint egy esik teherbe. (1000-ből lesz terhes 1.)


Valószínűleg nem vagy terhes, ha a teszt negatív lett, bár csak 2 hetes terhességet mutat ki, ha 1 hete csináltátok megszakítással, összejöhetett. (Az előváladék is tartalmaz spermiumot, ami meg tud termékenyíteni.) A legendákkal ellentétben nemcsak a ciklus közepén lehet teherbe esni, hanem bármikor, menzesz alatt is, igaz, ilyenkor kisebb az esély.


A felfázásnak semmi köze ahhoz, hogy megjön-e. Max. annyi, hogy amikor megjön, sokkal szarabbul vagy, jobban görcsöl. Tehát lehet, hogy felfáztál, a pisilés erre utal, de nem emiatt késik. Mivel fiatal vagy, nem törvényszerű, hogy pontosan megjőjjön, bármi miatt késhet.


Azért a biztonság kedvéért csinálj még egy tesztet 1 hét múlva, vagy amikor lehetlik a 2 hét a védekezés nélküli szextől. (Számomra a megszakítás nem védekezés.)


Még annyit, hogy nem értem, miért nem lehet gumival csinálni. Ha a barátod nem akarja, mert úgy "nem olyan jó neki", akkor gondolkozz el azon, szeret-e téged, és hogy akarsz-e egy ilyen önző pasival együtt lenni. Ha szeretne, akkor ugyanis nem tenne ki az abortusz veszélyének, amitől ha szerencséd van, nem leszel meddő, de lelkileg sosem hevered ki. Azért szerintem ez sokkal súlyosabb dolog, mint az, hogy óvszerrel nem "olyan" jó, mint anélkül (=vagyis azzal is jó).

2010. ápr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Beszéltem vele az előbb, és azt mondta, hogy egyetért...

De a biztonság kedvéért, ha péntekig nem jönne meg akkor veszünk még 1 tesztet, hogy biztosra menjünk:)

2010. ápr. 7. 20:17
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát azmár több mint egy hete volt...
2010. ápr. 7. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!