Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon megijedtem, legyetek...

Nagyon megijedtem, legyetek szívesek nyugtassatok meg?

Figyelt kérdés
Pár hónapja,nagy wc-után mindíg átlátszó nyálka távozott belőlem,mondatam anyukámnak,de ő azt mondta (mivel nemrég szültem a második babám), hogy biztos aranyér,ne is törődjek vele,vagy a feszültség miatt van.Ma mikor elmentem wc-re ömlött belőlem a vér,mint mikor nagyon erősen menstruál valaki,azt is hittem,hogy megjött,de nem onnan véreztem.Rettenetesen ijedt vagyok.Aranyerem biztos nincs,megtapogattam magam,még kistükörrel is megnéztem.lehet ez csak ideg?
2011. aug. 7. 09:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Laikusként azt gondolom, egy belső aranyér lehet az oka, mindenképpen minél előbb el kell menned orvoshoz, hogy megnézzék, és meggyógyítsák. A belső aranyeret is nagyon jól tudják kezelni.
2011. aug. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet , hogy ideg, lehet hogy nem. Ne itt keress megnuygatást hanem az orvosnál. Keresd fel minél hamarabb, ha már ennyire vérzel az nem tréfa valszeg csak aranyér de akár más is lehet.Majd az orvos megmondja.
2011. aug. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van, belső aranyér is lehet, de azt sem tartom kizártnak hogy a beleiddel van valami gond, egyik ismerősömnek pl ez volt. Holnap menj is el orvoshoz hogy megtudják mi okozza ezt.
2011. aug. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Holnap megyek is a dokihoz,remélem nem lesz nagy gond!
2011. aug. 7. 13:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Majd írd meg légyszi, mi volt a dokinál.
2011. aug. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt mondták, hogy nagy valószínüséggel vastagbél gyulladásom van, de még vár rám egy sor vizsgálat, mire kiderül pontosan.De egyre rosszabbul viselem.Remélem hamar túlleszek rajta.És köszönöm a hozzászólásokat!
2011. aug. 11. 19:26
 7/7 anonim ***** válasza:

Jó, hogy orvoshoz mentél, erre van gyógyszer, a vizsgálatok kicsit kellemetlenek, de ki lehet bírni. Érdemes az interneten utánanézni, milyen természetes megoldások vannak a vastagbél gyulladás gyógyítására, esetleg speciális diéta, stb.

Mielőbbi gyógyulást kívánok!

2011. aug. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!