Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem a férjembe?...

Beleszerettem a férjembe? Megijedtem ettől! Hülyeség, ugye? Nyugtassatok meg, hogy így normális.

Figyelt kérdés

Úgy mentem a férjemhez, hogy lesz, ami lesz, ha elválunk, hát jobb elváltnak lenni, mint hajadon anyának (volt már egy gyerekem előtte). Ő szeretett mindig. Aztán én nagyon sokszor kiadtam az útját, különmentünk, de mindig harcolt értem, kitartott mondván hogy szeret.

Most viszont úgy érzem sok év után beleszerettem! Rosszul érzem magam, ha nincs velem! Nem tudom megállni, hogy ne csípjek a fenekébe, simogassam meg minden percben, ha velem van. :)

Rengeteget csalódtam korábban, és ezért is rettegek szerelmesnek lenni, mert ha odavagyok egy férfiért, már nem küzd, nem értékel és előbb-utóbb vége a dolognak.


2011. ápr. 25. 09:29
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Az ilyet nem értem. Hogy tud valaki házasságot vállalni úgy, hogy nem szereti a partnerét? Nekem ez tűnik hülyeségnek.
2011. ápr. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Ne félj szerelmesnek lenni és szeretni!!!;)Sok boldogságot!!! :))
2011. ápr. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ha szerelmes voltam, csak rosszul jártam. Minek akartam volna újra azt? A férjem megbecsült, szeretett, értékelt, persze hogy őt választottam, mégha nem is voltam bele fülig szerelmes, csak jól éreztem magam vele!
2011. ápr. 25. 09:36
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Kérdés, hogy ő mit szól a viselkedésed változásához.. Ha neki az tetszett leginkább benned, hogy ostromol és harcol érted, akkor vigyázz kicsit, ne mutassad ki annyira, hogy "beleszerettél".


Ha ő is örül ennek, akkor most nagy boldogság van :)



Egyébként az idővel sokminden változik és kialakulhat, nálad is ez volt, ez normálisnak mondható: beleszerettél, mert láttad folyamatosan, hogy kitart melletted, szeret és mindent megtesz érted. Nincs ezzel baj!

Becsüld meg Őt !!!!!

2011. ápr. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ez a legjobb, ami történhetett veled :)
2011. ápr. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

A legjobb dolog ami történhetett veled! Becsüld meg, és szeresd őt örökké!

Nagyon sok boldogságot kívánok nektek! :D

2011. ápr. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Most akkor tulajdonképpen neked az a problémád,hogy nincs problémád?:D
2011. ápr. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Hát azért nem ez a legjobb dolog, ami megtörténhetett veled szerintem, hanem az, hogy van egy gyermeked.
2011. ápr. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%
De édi vagy!:-) Gratula,ideje volt.
2011. ápr. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2011. ápr. 25. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!