Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Általános közérzet

A kérdés

Úgy eldugult a jobb fülem, sztem víz van benne és nem jön ki és tiszta idegesítő, hogy szedjem ki onnan?

nem fáj nem szúr, csak érzem h el van dugulva és nem pattan ki. meg gondolom ebben az időben jobban eldugul,mert allergiás is vagyok..

2009. ápr. 10. 12:18  Privát üzenet  

A válaszok
fül orr gégészeten kb 30 másodperc alatt kimossák.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2009. ápr. 10. 12:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

kell háziorvostól beutaló ? meg hogy zajlik le ez fájdalmas?

# 2/5Időpont 2009. ápr. 10. 12:56 Privát üzenet

ha tényleg csak víz akkor a bedugult füled irányába fordítod a fejed és úgy ugrálsz mármint hogy a füledből ki tudjon csepegni a víz.

lehet hogy mókásnak tűnik de én így szedem ki a vizet ha belemegy :)

# 3/5Időpont 2009. ápr. 10. 20:34 Privát üzenet
Újpesten 10 éve még nem kellett beutaló. Most nem tudom. Egyáltalán nem fájdalmas. Mindenképp menj el, megoldják gyorsan.

# 4/5Időpont 2009. ápr. 10. 22:00 Privát üzenet

Lehet nagyon hülyén hangzik de állj egy lábra, kezdj el ugrálni miközben a fejed oldalra tartod, úgy kijön.

Egyszer már nekem is bedugult és két napig nem jött ki, már elegem volt belőle, aztán apukám mondta hogy próbáljam ki ezt a módszert. Először azthittem hülyéskedik de bevált. :)

Remélem segítettem...

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2009. ápr. 28. 16:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Jobb és bal oldali hasi fájdalmak a bordáknál ill. hasi fájdalom a jobb oldalon a köldökömig (olyan mintha fel lenne puffadva az egész 'szerv') milyen betegség tünete lehet ez?
Tüneteim: haspuffadás, jobb oldali fájdalom nyomásérzetnéha szuro fájdalom, (idegesitő) Könnyű kifáradás, szédülés, nehéz légzés napi fejfájás. Pulzus90-110 Székrekedés mi bajom lehet?
2 hete bevizesedett a jobb lábfejem. Ha lépek, ha ülök, ha pihentetem, mindenhogy fáj. Még nem voltam orvosnál vele. Érdemes elmenni? Mi lehet a gond?
A jobb oldalt állandóan be-be szúrkál nagyon erősen a fejemben valami, mindig más ponton vagy 2-3 hete. Idegi alapon lehet valami?
Kb.5 percenként a jobb felkaromban érzem hogy valami megbuggyan vagy megdobban párszor egymás után, elég idegesítő. Mit tegyek? Mi lehet ez?
Hogy lehet kikapcsolni windows medai playerben azt hogy a jobb shiftet lenyomva szüneteltesse a zene lejátszását? Elég idegesítő.

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Általános közérzet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!