Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Úgy eldugult a jobb fülem,...

Úgy eldugult a jobb fülem, sztem víz van benne és nem jön ki és tiszta idegesítő, hogy szedjem ki onnan?

Figyelt kérdés
nem fáj nem szúr, csak érzem h el van dugulva és nem pattan ki. meg gondolom ebben az időben jobban eldugul,mert allergiás is vagyok..
2009. ápr. 10. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
fül orr gégészeten kb 30 másodperc alatt kimossák.
2009. ápr. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kell háziorvostól beutaló ? meg hogy zajlik le ez fájdalmas?
2009. ápr. 10. 12:56
 3/5 anonim ***** válasza:

ha tényleg csak víz akkor a bedugult füled irányába fordítod a fejed és úgy ugrálsz mármint hogy a füledből ki tudjon csepegni a víz.

lehet hogy mókásnak tűnik de én így szedem ki a vizet ha belemegy :)

2009. ápr. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Újpesten 10 éve még nem kellett beutaló. Most nem tudom. Egyáltalán nem fájdalmas. Mindenképp menj el, megoldják gyorsan.
2009. ápr. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet nagyon hülyén hangzik de állj egy lábra, kezdj el ugrálni miközben a fejed oldalra tartod, úgy kijön.

Egyszer már nekem is bedugult és két napig nem jött ki, már elegem volt belőle, aztán apukám mondta hogy próbáljam ki ezt a módszert. Először azthittem hülyéskedik de bevált. :)

Remélem segítettem...

2009. ápr. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!