Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sokat fáj afejem, egyenlőre...

Sokat fáj afejem, egyenlőre nem találják az okát. Rengeteg fájdalom csillapitót elszedek. Egy hónapban 20 szemet kb. Hosszabb távon ez mire lehethatással nálam?

Figyelt kérdés
Voltam szemészeten röntgenen,EEG vizsgálaton,neurológián,fül-orr gégészeten csináltak vérképet.Semmi eredmény
2011. aug. 8. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Irj. priv.ben, etkezesi szokas, eletmod, az utobbi idoben milyen betegseged volt?
2011. aug. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha budapesti vagy tudok ajánlani egy jó kineziológust, aki biztosan fog tudni segíteni. írj privit.
2011. aug. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek is ilyenje van,ő volt fejfájásklinikán,sokat iszik egy nap és rendszeresen kávézik orvosi utasításra,de ha front van akkor sötét szobában van és borogatja a fejét
2011. aug. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Vidéki vagyok,sajna:( A frontra már én is gondoltam
2011. aug. 8. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!