Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandó haspuffadás mitől lehet?

Állandó haspuffadás mitől lehet?

Figyelt kérdés
voltam dokinál aki írt fel gyógyszert egy hónapja, de semmit nem használt. minden nap felpuffad a hasam, és akárhogy is figyelek oda hogy mit eszek, iszok, nem tudom összefüggésbe hozni semmivel...már nagyon kivagyok:/ ha lesz időm elmegyek másik dokihoz...de vajon mi lehet velem?:/
2011. aug. 9. 00:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Velem is mindig ez van csak nem zavar mert nem vagyok lány.

Rossz az emésztésed ennyi.

Egyél lassabban hogy a gyomrod ne terheld meg.

2011. aug. 9. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tippjeim:

- candida: túl sok cukor, élesztő fogyasztása miatt a beleidben túlszaporodott ez az egyébként is jelenlévő gomba és gázokat termel. Kiirtására sok tippet, diétát találsz neten.

- hasnyálmirigy-probléma: valamelyik emésztő enzimed hiányzik ezért egy bizonyos ételfajtát nem emésztesz meg rendesen, így amikor az lejjebb kerül emésztetlenül, kvázi rothadásnak indul és felfúj. Ilyen lehet a tejérzékenység, lisztérzékenység, gyümölcscukor-, keményítő-intolarencia (főleg pékárukra). Ezeket vérvétellel lehet kimutatni.

2011. aug. 9. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Gyenge gyomorsav? Kaja előtt 10 perccel egy kevés só (tiszta só!, patikából) nyalás, pici vízzel.

Három napig kínlódtam előtte, mire rájöttem, hogy nem lehet se tejtől, se cukroktól. Már az első nap, amikor kipróbáltam, jobban éreztem magam. Rendkívül fel voltam fúvódva. Azóta egyre jobb.

2020. jún. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!