Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tehetnék, hogy jobban...

Mit tehetnék, hogy jobban kapjak levegőt?

Figyelt kérdés
Mikor este lefekszem aludni, mindig úgyérzem, hogy nem kapok normálisan levegőt... Szinte már csak nyitott ablak mellett tudok aludni, de úgy meg ilyen időnél, nagyon lehül a levegő. rendesen takarítom a szobát, gyakrabban mossuk az ágyneműt, mert arra gondoltunk, hogy talán a por miatt van. De még így sem jó. Mi lehet ez? Allergia esetleg? vagy mi?
2011. aug. 9. 11:47
 1/5 De Puta Madre ***** válasza:
Menj el fül-orr-gégészetre, és megmondják. Lehet, hogy allergia.
2011. aug. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tüdőgyógyász!!!!

Annak oka van, hogy nem kapsz rendesen levegőt. Dohányzol??

Fontos kérdés, mert a dohányosok hajlamosak a COPD betegségre, ami eléggé súlyos. A COPD egy olyan betegség, amikor szép lassan elhalnak a légzőhólyagok. Nem gyógyítható, de gyógyszeres kezeléssel stagnálni lehet. Próbálj magasabb párnán (majdnem ülve) aludni, ha így könnyebb, akkor valami baj van a tüdőddel. Ez lehet örökölt betegség is, nálam sajnos ez a helyzet. Bevontak egy programba, ahol valamilyen AAT szintet mértek, de én negatív lettem, így a cigarettának tudható be az összes problémám. Nem kell megijedni attól, amit írtam, de feltétlen menj el a tüdőgondozóba egy vizsgálatra, hogy ezeket kiszűrjék. Kell a körzetitől beutaló! A tüdő nem vicc!!! Borzalmas érzés, amikor veszed a levegőt, és nincs oxigén. Nagyon megértelek, de egy vizsgálatot megér.

2011. aug. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni,én porallergiás is vagyok és szívbillentyű deformitásom is van.A port kiiktattuk,az ágyneműm antiallergén,szóval lehet,hogy szívproblémád van.Csak fekvő helyzetben jön elő? Először fordulj a házidokidhoz,ő bármelyik más vizsgálatra be tud utalni pl cardiológiára.
2011. aug. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, csak fekvőhelyzetben jön elő, és sokszor úgyérzem, hogy inkább tényleg a levegő az oka, az használódik el gyorsan, valahogy azon ha tudnék javítani, akkor nem lenne probléma, egyébként nem dohányzom, és senki nem dohányzik a családban...
2011. aug. 9. 16:10
 5/5 anonim válasza:
Nyisd ki a szád
2011. aug. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!