Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon fázós vagyok, most...

Nagyon fázós vagyok, most hogy lehűtötte a levegőt az eső, őszi ruhákat kellett felvennem annyira fáztam. Nagyim azt mondta rossz a vérkeringésem. Igaz lehet? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Ha 30 fok felé megy a hőmérséklet nagyon melegem van, alig tudok megmaradni, de ha csak 20-25 fok közé süllyed már nagyon fázom, elő kell vennem az őszi ruhákat. Télen jéghideg a kezem és a lábam, ez utóbbi fázni is szokott. Tényleg rossz lenne a vérkeringésem? Mit tehetek ellene?
2009. júl. 20. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
alacsony a vérnyomásod szerintem..nekem is nagyon alacsony,reggel iszok egy kávét akkor délelőtt el vagyok..sportoltam is,de nem ment feljebb,monjduk nekem anyum is ilyen szerintem örökölhető
2009. júl. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, de ez kizárva. Normális a vérnyomásom.
2009. júl. 20. 22:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem szokott kékülni-lilulni is a lábad,vagy a kezed?Mert akkor tuti a vérkeringéseddel van gubanc.Masszázzsal nagyon fel tudják turbózni,és még jól is esik.Amúgy a hideg-meleg vizes váltott zuhany is jót tesz,vagy a szauna,utána természetesn hideg vízbe mártózni :D

aztán a szex is igen jó erre a célra (IS):D

meg hallottam h a csípős ételek is jótékonyak.

2009. júl. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
énis ilyen fázós vagyok, és kékülök-lilulok is, és rossz a vérkeringésem, igen
2009. júl. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!