Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Idegesebb vagyok fáj a mellkas...

Idegesebb vagyok fáj a mellkasomnál belül, de nem nyomás inkább kellemetlen, és ugyanott a hátamnál középen hátul. Mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Sajnos sokat vagyok feszült,és mostanában sokat fájt a hátam fent jobb oldalt és néha középen.Voltam régebben pánikbeteg,(3 éve,és 1 évig tartott)akkor szívemmel minden rendben volt,de sajnos be is képzelem a betegséget.De mostanában amikor feszült vagyok akkor szur elől a mellem felett 1 vonalban,de elmúlik,rövid ideig tart,de a hátam középen a mellemmel egyvonalban most is fájdogál.És ma egyszerre éreztem elől 2 mell között is és hátul ugyanott hátamon.Van akinek volt ilyen tünete,Ez csak stressz okozhatja,vagy szív lehet?(31 éves nő vagyok)
2011. aug. 9. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Gerincferdülés?
2011. aug. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ez saját tapasztalat?ettől érezhetem a szurást elől hátul ugyanott 2mell között?
2011. aug. 9. 17:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem, nem, nem ennek semmi köze a gerincferdüléshez.

Én 1 hónapja estem át ugyanezen. Iszonyúan fájdalmas tud lenni, egy idő után az ember csak fekszik de csak kínlódik a fájdalomtól. Nekem szó szerint halálfélelmem volt!!!!

Vérvételen kiderült magnéziumhiányos vagyok, ez okozza a hátfájást, stressz meg még fokozza is.

A bordáid közötti erős fájdalomra vegyél be gyorsan Buscopant, a hátadra meg Magne B6-ot.

És pihenj sokat!!!!

Meglátod ezek segíteni fognak.

Rajtam is csak ezek segítettek! Én felkelni se tudtam a fájdalomtól, csak sírtam pedig nagy a fájdalomküszöböm de ez már sok volt.

2011. aug. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!

Lemaradt: most olvastam el mégegyszer:

Szóval még nincsenek olyan erős fájdalamid mint nekem voltak. Ez jó. De olyanok lesznek hamar ha nem veszed be ezeket a gyógyszereket amiket írtam.

Saját tapasztalat, mert én nem is foglalkoztam vele, fájt-fájt hadd fájjon gondoltam. De pár nap múlva annyira fájt hogy azt hittem itt a vég...

Szóval nem játék!

2011. aug. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

buscopán mire van? nem ismerem

reggel elmegyek dokihoz,mert stressz is kihozhatja nem?de ez nem a szívem?sajna aggódok tudod a hipohonderségem :(

dokitol kérek vérvételt szívemet megnézetem,ez is legalább megnyugtat,és mi oldja a stresszt?futás,sport?Mert sokat idegeskedek,érzem oldanom kellenne,meg persze máshogy gondolkodni,de sajna az a nehezebb.félek attol ismét pánikbeteg leszek,mert ma is levert a viz 3 percre,sokat szédülök mostanában a hátam meg fáj.Köszönöm ha válaszolnál kérdéseimre.Elég nehéz életszakaszban vagyok.

2011. aug. 9. 18:29
 6/6 A kérdező kommentje:
Nálad is a stressz a feszültség okozta?
2011. aug. 9. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!