Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az egyik oldali fülemre pár...

Az egyik oldali fülemre pár napja gyengébben hallok. Fecskendös fülmosás (évi egyszer) szokott segíteni, de most nem. Ha az orrom befogom, megfújom, szépen kiegyenlít mindkét fülem, és kis ideig jó is, aztán megint az egyik eltompul. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Te végzed magadnak a fülmosást, vagy orvos? Márpedig lehet, hogy dugulás. Hidd el, el tud úgy dugulni, hogy már csak az orr-fül-gégész segíthet. Nekem is volt már ilyen.
2011. aug. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Èvek óta magamnak mosom (évi egyszer), mivel az orr-fül-gégészeten mindig összetüzésbe keveredek, hogy "èn ne mondjam meg, hogy csak fület kell mosni...".

Pedig joban ismerem a saját szervezetemet, mint az orvos. Másreszt meg sose veszik figyelembe a szük hallójáratomat.

2011. aug. 11. 10:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Háát akkor passz. Nekem egyszer úgy eldugult mindkét fülem, hogy már alig hallottam valamit. Egy darabig nem érdekelt, legalább nem hallottam, hogy a szüleim túl későig tévéznek, de aztán mégis elmentem dokihoz. nem tudom neked már mosta -e az orvos, de nekem betolt egy hatalmas fecskendővel nagy sebességgel akkora adag vizet, hogy azt hittem még az agyam is megtelt vele. Utána mintha hangszórón beszéltek volna mellettem. :-)))))))
2011. aug. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az, hogy bedugult.

Ha kimosod, akkor figyeld, hogy mi jön ki. Ha semmi, akkor marad.

A fül-orr-gégész meg ha nem szimpi, akkor menj másikhoz. Mindenképpen belenéz a füledbe, mielőtt kimossa. Nekem is szűk a hallójáratom, főleg a jobb oldalon, de ezt egy percig sem vitatta.

2011. aug. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!