Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A jobb szememmel gyengébben...

A jobb szememmel gyengébben látok mint a ballal?

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapja voltam szemészeten,akkor üvegtesti homályt állapitott meg a doki.Ezt a panaszt mostanában vettem észre,és idegesit.Főleg a monitor előtt veszem észre,ha becsukom a bal szemem,hogy kicsit rosszabul látok a másikkal.Van ez igy mással is?Mikor érdemes olvasó szemüveget csináltatni?
2011. júl. 21. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Bizony, van ilyen, hogy az embernek az egyik szeme gyengébb, mint a másik. Nekem is ilyen a szemem. Olvasó szemüveget akkor érdemes csináltatni, amikor már alig tudod elolvasni az apróbetűket. Az orvos nem írt fel szemüveget? Mert ha felírta, akkor hordanod kell. Én távolra is, meg közelre is hordok szemüveget.
2011. júl. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem irt fel szemüveget,nem mondta hogy kéne.Nekem meg mostanában tünt ez fel jobban.
2011. júl. 21. 18:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért nem ártana, ha elmennél a szemészetre, és elmondanád, amit itt is elmondtál.
2011. júl. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!