Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Délután óta eléggé fáj a...

Délután óta eléggé fáj a hasam legalja, mindkét oldalon, kicsit fáj, mikor pisilek, állni is nehéz, összegörnyedve kevésbé fáj. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Simán lehet valami durva gyulladás, miért nem mész el az ügyeletre szenvedés helyett?
2011. aug. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi,de azért annyira még nem szenvedek:)
2011. aug. 13. 16:30
 3/5 anonim ***** válasza:
sajnos bármi lehet.petefészekgyulladástól elkezdve akármicsoda....
2011. aug. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Doruss ***** válasza:
Elég valószínű, hogy felfáztál, de lehet más is. Ha nem múlik holnapig, szerintem menj orvoshoz, lehet ez akár petefészek-gyulladás is.
2011. aug. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mostanában nem voltam medencében,se strandon,se a telken,itthon meg állandóan papucsban vagyok,mert volt már veekövem,cisztán,azóta csak így mászkálok itthon...tegnap vettem egy forró fürdőt,jól bebugyoláltam magam,m este megint újra kezdte,pedig egész nap nem fájt:(
2011. aug. 14. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!