Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tegnap óta néha szúró fájdalam...

Tegnap óta néha szúró fájdalamt érzek bal oldalon, a bordáimnál, elől, hirtelen jön, bele-belenyillal, aztán elmúlik! Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2011. szept. 21. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet átestél valamilyen fertőzésen és a léped szúr. El fog múlni. Ha huzamosabb ideje van, menj dokihoz.
2011. szept. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a mellem alatt érzem,nem egészen ott,ahol a lépem van,de nem is olyan,mint mikor beszorul a levegő....eléggé rossz...és nem is tudom,mit csinálhatnék vele,se összegörnyedve,se elterülve nem jó!
2011. szept. 21. 21:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Kend be fájdalomcsillapító kenőccsel ( pl voltarennel) És kicsit masszírozd meg.
2011. szept. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen...csak Algoflex krémem van,az is jó? kipróbálom fürdés után,remélem segít:-)köszi a segítséget!
2011. szept. 21. 21:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Bordaközi idegzsába lehet ha feljebb van. Jól húzd ki magad napközben, egy idő után elmúlik. Nekem a sok számítógépezéstől volt ilyen.
2011. szept. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi széepn...eléggé szúrt,aztán kinyújtóztam,meg ledőltem,akkor jobb lett:) köszi a segítséget!
2011. szept. 23. 10:29
 7/8 anonim ***** válasza:

Szivesen segítettem. Egyébként főleg akkor jön ki, ha félig fekve gépezek, tehát a lábam is fel van téve. Hónapokig is eltarthat és engem még röntgenre is elküldtek.

Jobbulást!

2011. szept. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nekem nyáron lett ilyenem mikor napi 10 órát gépeztem egész nap akkor ha kevesebett ülsz jobb lesz hidd el nekem is most kezdődött de elméletileg abba kell majd maradnia
2013. aug. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!