Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Romantikus filmektől szerelem? :D

Romantikus filmektől szerelem? :D

Figyelt kérdés

Jópár romantikus filmet megnéztem 1 hónapja és most még csak 3-t, olyat is ami akció film de van benne szerelem.

Mintha olyan nőt szeretnék valójában is mint a filmben.

Viszont szerelmes nem vagyok senkibe de olyan fura érzés.. nehéz megmagyarázni.. fordult elő valakivel? Milyen érzés ez vagy mi? Mintha valami hiányozna valami az életemből vagy nem tudom..


2011. aug. 14. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem teljesen értettem :)
2011. aug. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem is szokott hasonló érzésem lenni, de nem tudom pontosan leírni :) Csak én lány vagyok, úgyhogy fordítva, vagyis érted, na :D
2011. aug. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Csak érzékeny ember vagy, a film meg direkt ilyen helyzetekkel van tele, h ilyen érzelmet keltsen. Én fiú vagyok, én szinte minden szép lánnyal így vagyok, főleg ha jobban megismerem őket :D
2011. aug. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat, hátha egy barátnő segíthet ezen.. látok rá esélyt most. :D
2011. aug. 15. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!