Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy egy idilli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy idilli romantikus szerelem a filmekben nagy többségben tengerparton pálmafákkal, kevés emberrel teljesedik ki?

Figyelt kérdés
Mert ha igen,akkor jó.De akkor a tied,vagy az itt szenvedőké,miért nem olyan.Vigyázz mert a kérdésbe olvasnod kell,ha egyszerü választ adsz,akkor nem értetted!
2011. jún. 5. 11:58
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
na ezért nem nézek szerelmes filmeket,nem a valóság:)
2011. jún. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 napietus ***** válasza:
a filmeknek, főleg a csöpögős gagyiknak semmi köze nincs a valósághoz. ott az a lényeg, hogy szórakoztató legyen, különleges legyen, hiszen átlagos dolgokról nem forgatnak filmet, valamint hogy szép felvételeket lehessen készíteni. az élet (hál'Istennek) nem egy romantikus film...
2011. jún. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Hát akkor további jó szenvedést!Még nem kiabálom el 2 válasz után,de sejtettem,hogy nem lesz érthető a kérdés,hogy mit takar.
2011. jún. 5. 12:30
 4/32 napietus ***** válasza:
ki szenved itt? tanulj meg talán szabatosan és egyértelműen fogalmazni, akkor érthető lesz. anyanyelvünk elég kifejező és alkalmas pontos leírásra. tessék használni.
2011. jún. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Te fiu vagy vagy lány?Unatkozol ugye?Hány éves vagy,mert látom sok helyre osztogatsz "jó" tanácsokat.Fura,ha mindenhez értesz,mert mindenhez hozzászólsz,miért nem érted a Magyar nyelv ezen részét?Ja ha felelsz légysz mindenre felelj,amit itt kérdeztem tőled.
2011. jún. 5. 12:42
 6/32 napietus ***** válasza:

29 vagyok és nő. és igen, most kicsit unatkozom, mert a férjem épp alszik, és nincs most semmi dolgom. de a hozzád hasonlók szórakoztatnak :)


egyébként már válaszoltam. ha szerelem kiteljesedésén az esküvőt érted, akkor ott a válaszom fentebb. és ne nézz nyálas filmeket. gáz.

2011. jún. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

Talán, mert az élet nem film és a kiteljesedéshez nem kell sem tenger, sem pálmafa. Akik megélik, azokról kevesebbet hallani, mert nem panaszkodnak.

Az enyém olyan, amilyenre szükségem van.

2011. jún. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
ébredj fel az álomvilágból!
2011. jún. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Örülök ha szorakoztatlak!Jól látom a párkapcsolatok oldalon vagyok?Esetleg azt is jól látom sok a szenvedés itt?Másik hozzászoló:Szóval sok a nyál,azért olyan a film?Értem,de nem itt sok a nyál és a nyafogás ezen az oldalon?Ui - A megfejtő kap egy igent (csak vicc volt)Én a mugy ha nem értek egy kérdést továbblépek nem mellébeszélek.
2011. jún. 5. 12:55
 10/32 anonim ***** válasza:

"Értem,de nem itt sok a nyál és a nyafogás ezen az oldalon?"


Igen, de azért azt is vedd figyelembe, hogy ennek a rovatnak a látogatói főként a 13-19 éves korosztályból kerülnek ki és ilyen fiatalon az ember még sokszor bizonytalan és sokat botladozik párkapcsolati téren (jó, idősebbeknél is van ilyen, de nagyon fiataloknál pláne), még csak most próbálgatják a "szárnyaikat". Ilyenkor az ember még sokat vár, sokat csalódik, sokat tanul. Majd később alakul, jobb esetben.

2011. jún. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!