Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Órr dugulásra mit tudok...

Josek kérdése:

Órr dugulásra mit tudok használni? Ami nem szintetikus (novorin rhynó, nasivin stb) hanem ami otthon megtalálható

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 09:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Tengeri sós vizet szívj fel az "órrodba" !
2011. aug. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok a válaszokra, mert nekem a tengeri só se segített. Párásítottam a szobában. Volt, hogy nem, hátha a száraz levegő jó lesz. Párnát cseréltem. Szóval mindent elkövettem, de abban a pillanatban, ahogy leteszem a fejem a párnára eldugul az orrom. Némi nasivin vagy ottrivin orrcsepp után átalszom orrdugulás nélkül az éjszakát, de az kell.
2011. aug. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

, én is igy vagyok vizszintesen totál dugulás akár mit teszek napi 3óra alvás, nappal jó de este az halál, orcseppet nem akarok mert függö voltam amit a dokim mondott 10évig használtam nasivint, ha használnék jó lenne, de nem akarok megint heti 1 dobozzal használni


tengeri só nem használ sterimar stb

2011. aug. 15. 09:51
 4/19 anonim ***** válasza:
ezüst kolloidot is lehet cseppenteni, nekem bevált az is...meg a sós víz is
2011. aug. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Hát ezek alapján szerintem én is függő lettem. Mondjuk nem olyan függőség ez mint a cigi, mert ha sikerülne megoldást találni én örülnék a legjobban.
2011. aug. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Orrsövényműtét, bár az nem otthoni "szer".

Ha allergiás vagy, akkor sajnos az sem.

Nekem se vált be a tengervizes orrspray. Semmit nem használt.

2011. aug. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

9:56-os

én sem tudtam hogy az vagyok, elmentem fül órr gégészetre hogy már 10éve használom, ha kihagyom totál dugulás de egy csepp és már nincs dugulás, akkor mondta hogy a nyálkahártya rászokott és ha nem kap cseppet megduzzad, mondta 2hétig nem használom és vissza áll de lekaparom a falat, én egy hónapig kapartam a falat, mire jobb lett, de most megint dugul, és alternativát keresek

2011. aug. 15. 10:00
 8/19 A kérdező kommentje:
orrsövény rendben van
2011. aug. 15. 10:00
 9/19 anonim ***** válasza:

a másik "függő" vagyok


Párom horkolásra használ orrtapaszt. Ő azt mondja, hogy könnyebb tőle a légzése. Lehet, hogy kipróbálom. Veszíteni már semmit nem veszítek vele. Ha hülyeség, akkor is.


Ez tapasztalataid szerint is így van,m hogy ha leszokik az orrnyálkahártya róla, akkor vissza áll a dolog?

2011. aug. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
vissza áll de nem ugy ahogy kéne, olyan nehézkes volt a lélegzés de ha lenne csepp akkor 100%-os lenne, én próbáltam (nózit) inhalátor mentolos, semmit sem ér addig jó amig érzed a mentolt, utána ugyan az
2011. aug. 15. 10:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!