Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hova menjek orvoshoz budapeste...

Hova menjek orvoshoz budapesten ha ki akarom magam iratni táppénzre? Részetekért kattints .

Figyelt kérdés
Ki akarnak rugni a melómbol mert nem jó a főnökömmel a viszonyom , nem nyalizok neki ugyhogy ki akar rugni de mivel közalkalmazott vagyok így ez nehéz , kaptam figyelmeztetést már de nagyon szervezkednek ellenem , nem hiszem hogy sokáig tudok még ott lenni de a fizetés az ugye kell , namost ha egyszer csak hirtelen kiirják a fegyelmi tárgyalás időpontját vagy ilyesmi akkor nem tudom hova lehet pesten elmenni táppénzre ahol lelki okokra hivatkozva felvesz az orvos és kiir , és amit el tudok húzni 2 - 3 hónapig .. ja és nincs budapesti bejelentett lakcimem , se tartozkodási helyem .
2011. aug. 16. 07:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmi esélyed, inkább dolgoznál rendesen, akkor nem lenne ilyen bajod.

Másrészt nem ártana, ha megtanulnál rendesen irni, mert igy, hogy az egészet egybeirod, alig lehet elolvasni. Bontsd a mondanivalódat mondatokra, hasznáj pontot meg vesszöt - akkor rögtön érthetöbb, hogy mit is akarsz.

2011. aug. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pesten nem írhat ki orvos. Csak a háziorvosod. De ő sem hónapokra. Elküldhet ide-oda, esetleg ezzel lehet húzni a táppénzt. De egyszer úgy is letelik.... Ha meg fegyelmivel leszel elbocsájtva, akkor azt hiszem nem jár munkanélküli segély. Szóval gondold át: vagy Te mondasz föl, vagy meghúzod magad és dolgozol.
2011. aug. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
új munkatörvénykönyv van,ami szerint már betegállomány alatt is elküldhetnek...úgyhogy nem mész vele semmire...inkább tanulj meg rendesen dolgozni
2011. aug. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Figyelj! Én műtét előtt vagyok, és engem se írnak ki godnolod téged kifognak? Persze az is igaz, hogy én nem is erőlködöm ilyesmivel... Két hét mulva hétfőn megmütenek, és kövi hétfőn jönnöm KELL dolgozni. Nincs mese. Varrattal vagy anélkül.. Tehát dolgozz csak szépen
2011. aug. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!